Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Hiçbiri. Elwind DOTA oynayamadığı hatta ezildiği için LOL'e geçiş yapmıştır. Ne en iyi 10 oyuncusundan bahsediyorsun sen??? Elwind sadece Türkiye'de bile ilk10'a giremez, sıradan bir pub oyuncusundan öteye geçemez. 15 yıldır DOTA oynarım ilk defa böyle bir saçmalık duydum. Kendi yayınlarında böyle sıkıyor millet de inanıyor herhalde.

Hiçbiri. Elwind DOTA oynayamadığı hatta ezildiği için LOL'e geçiş yapmıştır. Ne en iyi 10 oyuncusundan bahsediyorsun sen??? Elwind sadece Türkiye'de bile ilk10'a giremez, sıradan bir pub oyuncusundan öteye geçemez. 15 yıldır DOTA oynarım ilk defa böyle bir saçmalık duydum. Kendi yayınlarında böyle sıkıyor millet de inanıyor herhalde.
Unlosta dünyanın en iyi Half-Life oyuncusuyum falan diyordu :gamyon:

Ben internette yazan bilgileri koydum kendi fikrim değil. Takip etmediğim için iyi oyuncu mudur değil midir bilemiyorum.

Oynama imkanımın olmadığı ve senaryolarının ilgimi çektiği oyunları Pintipanda ve Easter vasıtasıyla izlemişliğim var. Pandemi sürecinde Cheris'in Dota yayınlarını izlemiştim; profesyonel Dota oyuncusu olsa da ağzı çok bozuk, bir süre sonra tahammül edilmiyor. Duel Links oynarken Duel Links Meta'nın yayınlarını izlerdim. Bunlar dışında ilgimi çeken pek fazla içerik olmadığından sürekli takip ettiğim ettiğim bir yayıncı yok, dolayısıyla da herhangi bir yayıncıya aboneliğim de yok. Velhasıl favori yayıncım da yok :bilmem:

Sasi dışındakileri nerdeyse hiç izlemedim, kafa dağıtmak için izleseniz bile ergen kavgaları dönüyor.

Ben internette yazan bilgileri koydum kendi fikrim değil. Takip etmediğim için iyi oyuncu mudur değil midir bilemiyorum.
Elwind kendi kendine top 10dayım dedi herhalde. Çünkü özel olarak en aktif oynadığı 2012-2013 senesinde araştırdım ve bırak en iyi 10'u, ilk 100 elo sıralamasında bile ismi yok. Türkiye'de yayıncılar bol keseden sallayıp 13/15 yaş grubunu kendi peşlerine takmayı seviyorlar. Ev arkadaşım daha ppl lisansını bile almadan ben havayolu pilotuyum diye yayın açmıştı bir 6 ay boyunca her gün 100 150 izlenmesi vardı adam akıllı bir setup veya tarih aralığı koymamasına rağmen.
Youtube kesitlerinde bazen tuvalette eğlenceli vakit geçirtecek 5 dakikalık videolarına denk geliyorum bu arkadaşların ama ciddi manada dinlenecek adam yok gibi yayıncıların arasında. Şovmenlik dünyasını gençlerin zihinlerini kirleterek yaşıyorlar şahsi fikrimce.

Hiçbiri seçeneği olsa onu seçerdim herhalde. Bu yayıncılar arasında özel etkinlikler dışında 30dk dan fazla ciddi ciddi izlenebilecek biri yok.
Maalesef yabancı ve yerel yayıncı arasındaki eğlendirme farkı çok yüksek. Yerel yayınların %90'ı küfür ve chat'in %90'ı random gülüşlerden oluşuyor.

Hiçbiri seçeneği olsa onu seçerdim herhalde. Bu yayıncılar arasında özel etkinlikler dışında 30dk dan fazla ciddi ciddi izlenebilecek biri yok.
Maalesef yabancı ve yerel yayıncı arasındaki eğlendirme farkı çok yüksek. Yerel yayınların %90'ı küfür ve chat'in %90'ı random gülüşlerden oluşuyor.

Dr. Dissrespect de çok küfür eder ama, adamın sunduğu şovu TR yayıncıların ilk 10 toplamı sunamaz.

YouTube kesitlerinden anlaşılıyor aradaki fark. Yabancı yayıncılar oyunlardaki başarıları vs. klip oluyor. Bizimkilerin ise X şunu izledi, Y şuna salladı.

Aralarından sadece Jahrein, Can Sungur ve Pintipanda'yı biliyorum. Biliyorum derken, duydum anlamında :D. 3'ünden toplasan izlediğim video sayısı bir elin parmağını geçmez.

Anket seçeneklerinde yok. Ama ben Enis Kirazoğlu'na bakarım arada. Gamer olmadığım gibi bu işlerden anlamam. Yani oyun bilgisi, analizleri falan nasıldır bilemem ama üslubu, anlatım tarzı falan eğlenceli :D

Hep söylediğim metin>video mevzusu Enis Kirazoğlu için istisna oluşturmakta.

Edit: Gerçi yayıncı denmiş tamam Enis yayın açtı mı bilmiyorum daha önce o zaman yorum anlamsız oluyor saate verin.

Ama gene de şunu diyim açıkçası geçemediğimiz bir bölüm için taktik kapmak gibi mevzular hariç oyunu oynamak varken izlemek mevzusunu anlamadım gitti. Ha paran yetmiyordur alamıyorsundur o biraz anlaşılır da ne bileyim yahu ben öyle durumda olsam spoiler yemek yerine ileride param olunca ya da indirime gelince alıp oynayacağım bir zamana ertelerim mevzuyu. Yok o da anlamsız bence. Düşünüyorum da Witcher 3 alamadığım zamanda video serisini izleseydim bir yayıncının..... Yani oyunu oynamış gibi olurdum ama bir yandan da oynamamış olurdum ileride aldığımda kuş etmiş olurdum resmen dldpfpcş..

Ha bir de Paradox'un grand strategy oyunlarında manyak işler yapanlar(tek topraklı ülkeyle dünya fethi) izlenir o da adamların nasıl taktik kullandığını anlayacak yere kadar.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık