Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    69
Yarın Pro lige çıkar umarım Eternal Fire :)
Çıkarlar yüzde 90(malum söz konusu ef olunca hiçbir şey garanti değil :D) Yarınki rakip full nonamer adamlar, yaş ortalamalarına baktım 26.5, aşırı kariyersizler. Kaybetseler bile lower round'a kalacaklar. 6 tane takım gidiyor ayrıca. Elemelerde MIBR dışındaki bütün takımlara karşı açık ara favoriler. Kalmamaları için bir sebep göremiyorum.

Edit: Outsiders'ı gözden kaçırmışım. Gerçi daha önce yenmişlerdi.

Çıkarlar yüzde 90(malum söz konusu ef olunca hiçbir şey garanti değil :D)
Şurası doğru ne diyeyim rahat aldığımız maç yok :D ama her takıma sıkıntı yaratma potansiyelimiz var. Pro lig ve davet aldıkları rob cupla tier 1 iki eventa gitmiş olacaklar bakalım iyi işler yaparlar umarım.

Zaten laf olsun diye yazdım buaradan her türlü çıkarız ya Outsider yekindarsız değişikliğie gitti kağıt üzerinde en güçlü biziz yarınki galibiyetle çıkıyoruz zaten

Jahrein haricinde hiç birinin yakın takipcisi değilim. Jaho'nun son dönemde siyasi çıkışlarını ''çoğunlukla'' başarılı buluyorum.

Pintipanda'nın Bannerlord ilk çıktığında ki serisini keyifle izlemiştim. Başarılı.

Elraenn ve Müzisyen bizden biri gibi. Severim.

Edit: Evet Can Sungur'u unuttum. Onunda kültür birikimi sağlam.Eşinin tarih videolarını izlemiştim.

Birde Pqueen var evet. Şamata kız.. Eminim bu isimlerin bu akdar izlenmesinin sebebi hepsinin kendi alanında iyi işler yapıyor oluşudur..
Öff öyle bir yorum yaptım ki kendimi dinazor bir siyasetçi gibi hissediyorum. :D

@King artık bizim tarafta her konuda, her platformda savunurum kardeşimi.

Bunun haricinde yani genç bir insana ne söylersen söyle zaman kaybıdır genel anlamıyla, dinlemezler o yüzden zamana bırakmak lazım bu yayıncıların ne olup olmadıklarını çözeceklerdir.

Bu arada ben de @Wuma'yı kıskanıyorum bilinsin bütün dünya bilsin kıskanıyorum ulan kıskanıyorum var mı xD
Gençlerde yayıncılara ve youtuberlara gereğinden fazla bağlanma durumu var ve tabiri caizse bu yayıncılarla yatıp kalkıyorlar. Adam(kadın) kitlesini nasıl kazandıysa o yolda kendisini bozmadan istikrarlı bir şekilde devam ediyor. Bu bir başarıdır bence..Z kuşağı dediğin 3 dakikalık bir şarkıyı dinlerken dahi uzunluğundan yakınıp,türlü sıkıntılara giren saçma bir nesil yahu...

Sence sorun gerçekten yayıncıda mı ? Yoksa 5 yaşından beri elinde tabletle saatler geçirmesine izin veren anne babada mı ? Yada bu çocuklara iyi bir eğitim veremeyen devlette mi ?

Yayıncı ve youtuberlar çok önemli bir mevzu. Ben hiç birine ne abone oldum ne bağış yaptım. Youtube'da ki yayın kesitleri denk gelir izlerim o kadar. Z kuşağı bunları ayakta tutuyor.

Şimdi bunlarla ilişikisi yokmuş gibi görünen ama zincir gibi birbirine bağlı bir mevzu anlatacağım..

Rota (En sevdiğim rapcilerden biridir).. Parçasını yaptı bunun, ne kadar fenomen cart curt varsa tabiri caizse giydirdi hepsine.ROK, Aliağaoğlu gibi şahıslarıda parçada andı..O dönem büyük yankı uyandırmıştı parça bir sürü tartışma döndü. Üzerine sahte polis baskını komplosu falan kurdular ( Valilik açıklamaları dahi yapıldı) mevzu acayip bir seviyeye ulaştı. Diğer rapcilerde tabi kaybedecekleri çok şeyleri olduğu için yanında durmadılar ötekileştirdiler falan filan. Bir karalama kampayası aldı başını gitti ve halen devam ediyor.

Spotify'ı da bilenler bilir arkadaşlar NKVT adlı TR'nin şuan en çok dinlenen listesinin tek bir editörü vardır. Rota'nın parçaları youtube'da trend lerde olsa dahi bu listeye almadılar. Haliyle diğer rapciler gibi bir kitleye ulaşamadı.

Jahrein'de Erlik'le birlikte bazı rapcilerin terör bağlantısını ifşa etmişti.(Bu nedenle rapci olmadığı halde bunların gündeminde sürekli Jahrein var) Bu rapcilerin NKVT listesinde en üst sırada olduğunu halen görebilirsiniz..Bu kadarını söyleyeyim, artık siz üzerinde düşünmek ya da araştırmak isterseniz kendiniz karar verin.. Mevzu baya derin arkadaşlar dostu düşmanı iyi ayırt etmek lazım.

Son düzenleme:
Yayıncıdan kasıt ne pek anlamadım açıkçası. Youtube'da yayın yapan herkesten bahsediyorsak elbette izlediğim insanlar var. Listede yazan kişilerden 2-3 tanesi dışındakilerin adını hiç duymadım bile. Ama bazen denk gelen çok temiz Türkçe ile konuşan insanlar görüyorum o zaman sıkılmadan izleyebiliyorum. Örneği Stardew Valley videoları yayınlayın Ronsep isimli biri var harika bir ses ve tona sahip. Yahut toplamda 3 video paylaymış benim de Hollow Knight ile tanıdığım Kaya isimli bir arkadaş gibi insanlar gördüm mü yapışıyorum. Ama benim nazarımda diyeyim en azından ''boş muhabbet''e hiç tahammül edemiyorum sanırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık