Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kuvvetli

En kuvvetli kim?

• Kullanılan toplam oy
    97

Alpamis

Kaan

Kardeşim Roger'ın da gücünü bilmiyoruz meyvelimiydi değilmiydi diye

Racır'da meyve var diyorsun yani. :eek:
Wb meyveyle anca kafa kafaya dövüşmüş. Gerçi klasik wb fanı savunması olan ''belki o zamanlar yememişti kardeşşş'' teorisi önümüze çıkıyor ama neyse. Hastalıklı, 2 ayağı çukurda Racır amcamızın meyvesiz Garp,Wb gibi adamlarla kapışıp bütün denizi fetedebileceğine ben inanmıyorum. Kaldı ki anlatılana göre gaddar adam Luffy gibi arkasında devrimcisi,kraliyet ailesi falan birleşip ''bütün denizler senin olsun racır kardeşim'' diyeceklerini sanmıyorum.

En güçlüyü buldum gençler, koşun. :mincika:

Bok Böceği
Kendi ağırlığının 1141 katı fazlasını taşıyabilir. Bu bir insanın yaklaşık olarak çift katlı 6 tam dolu otobüsü çebebilmesine eşdeğerdir.
Şimdi şu resmi ele alırsak;
Sunny en azından 25 metre vardır, oradan kıyasla güllenin yarıçapı da 30-40 m civarıdır, biz 35 diyelim, şimdi ağırlığı bulmak için hacimxözkütle formülünü kullanacağız, yani 4/3.pi.r3.d, burada gereken rakamları yerine koyunca sonuç 1.372.000 kg çıkıyor, Garp'ta taş çatlasın 200 kg dersek, Garp kendi ağırlığının 6860 katını kaldırıyor yani bok böceğinden 6-7 kat daha güçlü :a:,

luffy crocodile'ın kancasını yediğinde bırak bişey kaldırmayı kendini ayakta tutamıyor Beyazsakal Squardo'nun 2 katı uzunluğunda kılıc yiyor üzerine akainu iç organların bir kısmını eritiyor buna rağmen son sürat giden gemiyi tek elle durduruyor.Sen Jozuya sapla bakalım o kılıcı o buzdağını kaldırabiliyor mu ? ya da Garp'ın gövdeyi delsin akainu iç organları eritsin Garp o topu bir daha kaldırabiliyor mu ?

Ferit'in hamamböceğinden güçsüz olduğunu biliyoruz, o yüzden ferit şıkkını direk eledim. Fiziksel güç olayında elbaf adasını gördükten sonra net konuşmak lazım bana göre. Bu anket içinse Garpdır diye düşünüyorum. Roger ve Wb gibi adamlar ile meyvesiz başedebilen bir adamın ya hayvani bir hakisi yada hayvani bir fiziksel gücü olması lazım.-hatta ikiside lazım ama neyse :D-.
Alınıyorum ha :( Wb teq atar Garp'a ;)

Şimdi şu resmi ele alırsak;
Sunny en azından 25 metre vardır, oradan kıyasla güllenin yarıçapı da 30-40 m civarıdır, biz 35 diyelim, şimdi ağırlığı bulmak için hacimxözkütle formülünü kullanacağız, yani 4/3.pi.r3.d, burada gereken rakamları yerine koyunca sonuç 1.372.000 kg çıkıyor, Garp'ta taş çatlasın 200 kg dersek, Garp kendi ağırlığının 6860 katını kaldırıyor yani bok böceğinden 6-7 kat daha güçlü :a:,
En Güçlü SJW'dir, fazla zorluyorsun. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık