Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Kuvvetli

En kuvvetli kim?

• Kullanılan toplam oy
    97

bhdr

Bize seride gösterildiği kadarıyla oyaji.
Garp'ın da çok güçlü olduğunu düşünüyorum ama şimdiye kadar en büyük güç gösterilerini WB yaptı.

Saul'ün kaldırdığı gemi Jozu'nun fırlattığı buz kütlesine yakın büyüklükte resimlere göre, geminin daha yoğun olduğunu düşünürsek Saul > Jozu oluyor, Garp'ın gemisi normal savaş gemilerinden daha küçük ama en kötü ihtimalle 5'te biri kadardır desek diğerlerinin, demirin özkütlesi de buzun yaklaşık 8 katı, bu hesapla o demir gülle buz dağından daha ağırdır bence, Saul'ün kaldırdığı gemi de gülle kadar anca vardır yada yoktur bile, birde diğer ikisi zorlanırken Garp'ın güle oynaya bu işi yaptığını düşünürsek, Garp diyorum (WB konusunda değerlendirme yapacak materyal yok, o yüzden onu atladım)..

En güçlüyü buldum gençler, koşun. :mincika:

Bok Böceği
Kendi ağırlığının 1141 katı fazlasını taşıyabilir. Bu bir insanın yaklaşık olarak çift katlı 6 tam dolu otobüsü çebebilmesine eşdeğerdir.

Ferit'in hamamböceğinden güçsüz olduğunu biliyoruz, o yüzden ferit şıkkını direk eledim. Fiziksel güç olayında elbaf adasını gördükten sonra net konuşmak lazım bana göre. Bu anket içinse Garpdır diye düşünüyorum. Roger ve Wb gibi adamlar ile meyvesiz başedebilen bir adamın ya hayvani bir hakisi yada hayvani bir fiziksel gücü olması lazım.-hatta ikiside lazım ama neyse :D-.

Ferit'in hamamböceğinden güçsüz olduğunu biliyoruz, o yüzden ferit şıkkını direk eledim. Fiziksel güç olayında elbaf adasını gördükten sonra net konuşmak lazım bana göre. Bu anket içinse Garpdır diye düşünüyorum. Roger ve Wb gibi adamlar ile meyvesiz başedebilen bir adamın ya hayvani bir hakisi yada hayvani bir fiziksel gücü olması lazım.-hatta ikiside lazım ama neyse :D-.
Racır'da meyve var diyorsun yani. :eek:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık