Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizmatik İmparator Komutanı

En Karizmatik Komutan Hangisi?

• Charlotte Katakuri

Kullanılan: 75 40.5%
  • Charlotte Smoothie

Kullanılan: 4 2.2%
  • Charlotte Cracker

Kullanılan: 2 1.1%
  • Marco

Kullanılan: 15 8.1%
  • Portgas D. Ace

Kullanılan: 19 10.3%
  • Jozu

Kullanılan: 1 0.5%
  • King

Kullanılan: 7 3.8%
  • Queen

Kullanılan: 3 1.6%
  • Jack

Kullanılan: 3 1.6%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 46 24.9%
  • Lucky Roo

• Yasopp

Kullanılan: 0 0.0%
  • Shiryuu

Kullanılan: 8 4.3%
  • Avalo Pizarro

Kullanılan: 0 0.0%
  • Van Augur

• Kullanılan toplam oy
    185
Objektif karizma diye bir şeyi ilk defa duydum.Ne yalan söyliyim saçma da geldi bu kavram.Objektif kelimesine sözlük anlamı olarak bakarsak şu listenin belki de tamamı karizmatik olabilir ama o zamanda konunun pek bi anlamı olmaz.

Neyse şekilciyimdir.Zoro'nun kişiliğiyle Foxy'nin tipini birleştirip yeni bir Zoro karakteri oluştursak şu an ki Zoro kadar karizmatik gelmezdi.O yüzden fiziksel görünüm ve kişilikleriyle Marco ve Kata çok ayrı bence.

Fanlığa kaydığımdan Marco 1, Kata 2 dedim ama katanın karizması daha ağır gibi. Tabi onun koca bir arc odağı üstüne alma avantajı var ama olsun. Hani adam sahne aldığı ilk andan itibaren ''ben burdayım'' diye bağırmış bir şahsiyet. Hee tipine baksan kapçık ağazlı, eni boyu orantısız çirkin bir herif. Ama karizma işte. Kimisi baya baya tipe düşmüş ama olsun diyelim.

Bence serideki karizma adamların büyük çoğunluğu gerçekten tipsiz insanlardan oluşuyor. Ama adamlar aksiyonlarıyla, söyledikleriyle vs öyle bir ağırlık merkezi yaratıyorlar ki bu tipsizlikleri ikinci, üçüncü planda falan kalıyor. İşte bu gerçek bir başarıdır.

Şurada yakışıklı/güzel adam/kadın 2 kıytırıktan aforizma kasıyor diye düşülüyor gerçekten üzülüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık