Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Karizmatik İmparator Komutanı

En Karizmatik Komutan Hangisi?

• Charlotte Katakuri

Kullanılan: 75 40.5%
  • Charlotte Smoothie

Kullanılan: 4 2.2%
  • Charlotte Cracker

Kullanılan: 2 1.1%
  • Marco

Kullanılan: 15 8.1%
  • Portgas D. Ace

Kullanılan: 19 10.3%
  • Jozu

Kullanılan: 1 0.5%
  • King

Kullanılan: 7 3.8%
  • Queen

Kullanılan: 3 1.6%
  • Jack

Kullanılan: 3 1.6%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 46 24.9%
  • Lucky Roo

• Yasopp

Kullanılan: 0 0.0%
  • Shiryuu

Kullanılan: 8 4.3%
  • Avalo Pizarro

Kullanılan: 0 0.0%
  • Van Augur

• Kullanılan toplam oy
    185
İşlenen karakterlere göre Katakuri. Ama Beckman ve Shiryu da olabilir ileride. Zoro ve Sanji neden yok onlarda İmparator komutanı sayılır.

Güzellik ile karizmayı karıştırmamalısın. Karizmanın temelinde etkileyicilik yatar. Nasıl etkilediğinin de bir önemi yoktur. İnsanların etkilenebileceği yönleri pazarlayabilmek (bilerek veya bilmeyerek) karizmatikliktir. Aslında epey objektif. Sadece insanların etkilenme eşiğine göre değişerek subjektifleşir.

Ben uzatmadım. :D
Güzellik konusu örnekti. Anlatımı daha basit olur diye düşündüm. :ehe: Karizma şöyle tanımlanıyor: Kişiliği çevresinde büyük bir ilgi oluşturma, niteliği kolay açıklanamaz bir biçimde büyüleyicilik, etkileyicilik. Kısaca dediğin gibi, etkileyicilik.

Napolyon örneğini vermiştin mesela. Objektif karizma gibi bir şey olması için Napolyon hakkında objektif düşünen herkesin onu karizmatik bulması gerekir. Peki bu mümkün mü, bence değil. :)

Beckman-Lucky Roo-Yasopp üçlüsü
Tek başına ise Katakuri
Katakuri'nin 48 yaşında olması bana tuhaf geliyor
Beckmann ile aralarında 2 yaş var. Babası gibi duruyor.
Ben de Beckmann-Roo-Yasopp daha severim. Shanks'ın yonkou olmasında stratejik olarak büyük payı vardır. 12 sene önce daha genç olan WB-BM-Kaido canavarlarının arasında sıyrılmak sadece güçle olmaz diye düşünüyorum.

Şu adam bu tiple Katakuri hariç diğer BM komutanlarından daha karizma. İş ciddiye bindi mi affetmiyor.

İşlenen karakterlere göre Katakuri. Ama Beckman ve Shiryu da olabilir ileride. Zoro ve Sanji neden yok onlarda İmparator komutanı sayılır.
En basitinden, ankette en fazla 15 seçenek olabiliyor ve Zoro-Sanji bu ankette olsa, diğer kişilerin şansı olmayabilirdi. Üstüne Luffy yonko değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık