Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güzel Alan Saldırısı

Animede en epic olanı Kuma'nın ursus shock'u bence yıkım gücü yavaşlığı bakımından ele almıyorum söyleyişi animede verilen ses efektleri falan bence çok iyi saldırıya.

Wb gerçekten çok psikopat bir adam yahu! Teach şu an ondan güçlü olsa da Wb başkaydı abi :a:

@gyjbsch

Kuş kafesi kuşları içerde tutmak için. Fujitora istese adayı havaya kaldırır, ters çevirir, adanın ortasına 3 meteor atar, adada hollow deliği açar yine çıkardı işin içinden :) Bakma olayı dramatize etti mangaka. Fujitora'nın diğer amirallerden farklı olduğunu gösterip halkla tek yürek yapmak için kafese dayandırdı işte :(

kör topal

Animede en epic olanı Kuma'nın ursus shock'u bence yıkım gücü yavaşlığı bakımından ele almıyorum söyleyişi animede verilen ses efektleri falan bence çok iyi saldırıya.
Yalnız yeni fark ettim o saldırı bir adayı kapsıyor yahu. Harbiden adama zaman verseler grand lineyi felan şoklayabilirmiş.

Yalnız yeni fark ettim o saldırı bir adayı kapsıyor yahu. Harbiden adama zaman verseler grand lineyi felan şoklayabilirmiş.
Şoklasa ne olacak adayı, millet ölmüyor ki :( WB'nin depremi adaları parçalıyor, tsunami yaratıyor, haritaları değiştiriyor. Millet denize düşüp meyve iptali ile geberir. Teach'in tayfa bile sakin ol tiiçi bizde gidecez diyor, yoksa denize düşüp geberecekler.

Urususu Şokku, söylenişi çok güzel animede :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık