Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güzel Alan Saldırısı

keanexl

Enel ile magellan arasında gerçekten karasız kaldım ama oyum magellana gitti

Monkey :D Luffy

enel ace magellah arasında çok fazla kararsız kaldım bir dai enkai (isime bak) diğer yerde magellan ki seride ki en tehlikeli saldırılardan biri diğer yerde enelin adayı yok eden saldırısı yapmayın böyle şeyler takıldım resmen

thosy

Bence en güzel alan saldırısı Hancock'un. Çok fazla kişiyi taşa çeviriyor tek saldırıda. Hem göze-gönle de hitap ediyor. :D

Edit: Şıklar arasında Enel, Kizaru ve Magellan arasında kaldım. Oyum Magellana gidiyor. Magellan'ı tek şık yapsaydın daha iyi olurdu bence. Magellan'ın oyları kendi içinde bölünecek. :D

Kizaru - Yasakani no Magatama

Beckman'a of çektiren saldırı, Aokiji'nin buzunun ulaşamadığı deniz altına ulaşıyordu az kaldı.

wbnin havayı tutarak adayı,denizi her yeri salladığı saldırı diyorum ben. sanırım ona bir isim vermemişti ama,alan saldırısı diyorsak etraftaki tüm alanı ayaklarının altından kaydırandan daha etkili ve görkemli bir saldırı olamaz sanırım.doflamingo bile saldırının cılgınlıgına dem vurdu hesap edin :D ama burdakilerden oyumu ryusei kazana vericem ;)

Kizaru - Yasakani no Magatama

Beckman'a of çektiren saldırı, Aokiji'nin buzunun ulaşamadığı deniz altına ulaşıyordu az kaldı.
Peki bu noktada Enelin bir yıldırım saldırısı olsa kaçma ihtimalleri olur muydu sence, hem daha kesin bir alan saldırısı olurdu boşluksuz, hemde hızlı ilerleyen bir saldırı olurdu bence, senin fikrin nedir ?

Peki bu noktada Enelin bir yıldırım saldırısı olsa kaçma ihtimalleri olur muydu sence, hem daha kesin bir alan saldırısı olurdu boşluksuz, hemde hızlı ilerleyen bir saldırı olurdu bence, senin fikrin nedir ?
Ne kadar uzaklığa gidebilecek yıldırım bunu bilmiyoruz, bunu bilmeden kesin bir şey söylemek zor. Aokiji'nin tsunami donduran buzu ulaşamıyorsa yıldırım ulaşabilir mi emin değilim sonuçta bütün denizi şoklayamaz düşen yıldırımlar. Lazerler delici özellikleri sebebi ile o kadar uzağa gidebildi, lazerlerin böyle bir avantajı var.;)

Aslında Eneli öylesine koymuştum.Saldırıyı kendisi bile yapmıyor ve normalde yağmur yağarken düşen yıldırımlardan pek farkı yok sadece daha seri.Ama yıldırım düşmesini seven bu kadar insan olduğunu bilmiyordum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık