Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Güzel Alan Saldırısı

Çok güzel konu olmuş. Şimdi, WB ve Kuma geniş çaplı alana vuruyor ama beklemeleri gerekiyor. Oyum reise tabiki de. Söylenişi bile mükemmel.

kör topal

Şoklasa ne olacak adayı, millet ölmüyor ki :( WB'nin depremi adaları parçalıyor, tsunami yaratıyor, haritaları değiştiriyor. Millet denize düşüp meyve iptali ile geberir. Teach'in tayfa bile sakin ol tiiçi bizde gidecez diyor, yoksa denize düşüp geberecekler.

Urususu Şokku, söylenişi çok güzel animede :D
Millet'in ölmemesi normal değil mi? Hani ana karakter de orda ya ondan söylüyorum. Aynı şekilde Enel'in bilmem kaç milyon volt'u bile birini öldüremiyor. Sence bu normal mi? Üstüne üstlük 2 tane kafasına deprem yemiş Sakazuki bile yaşıyorken hatta 5 dakika sonra geri savaşa dönmüşken depremin o kadar abartılıcak bir şey olmadığını düşünüyorum. Ama Kuma'nın saldırısı öyle mi? Oz'un gögüsünde koca bir delik açtı. Bu saldırıyı eğer uzun süre doldurarak yapsaydı herhalde marineford diye bir şey kalmayacaktı.

Millet'in ölmemesi normal değil mi? Hani ana karakter de orda ya ondan söylüyorum. Aynı şekilde Enel'in bilmem kaç milyon volt'u bile birini öldüremiyor. Sence bu normal mi? Üstüne üstlük 2 tane kafasına deprem yemiş Sakazuki bile yaşıyorken hatta 5 dakika sonra geri savaşa dönmüşken depremin o kadar abartılıcak bir şey olmadığını düşünüyorum. Ama Kuma'nın saldırısı öyle mi? Oz'un gögüsünde koca bir delik açtı. Bu saldırıyı eğer uzun süre doldurarak yapsaydı herhalde marineford diye bir şey kalmayacaktı.
Oradaki çöplerden bahsediyoruz ana karakter ve tayfadan değil. Deprem içinde, alan saldırısından bahsediyoruz kafaya geçirilenden değil. Adaya parçalayıp sular altında bırakıyor mu ona bakacan.

Urususu Şokku'dan çoğu meyve kurtulur, kurtulmasada ölmez öyle gözüküyo ama deprem yeri bölüyor suları göğe yükseltiyor. Uçma, dondurma v.b. meyve yeteneğin yoksa kurtulamazsın bu kadar basit işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık