Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62
Nami'de Ace'in ulaştığı sıcaklığa ulaşabilir bunda sıkıntı yok bencede ama Ace hiken atarken bildiğin fiziksel kuvvette uyguluyor abi Nami o kadar hiddetli ve güçlü yapamaz o saldırıyı, Akainu misal Wb'nin yolladığı şok dalgasıyla yumruk tokuşturuyordu zorlanıyordu falan normal yumruğuyla saldırırmış gibi sanki. Bu noktada kişisel yetenekler ve fiziksel güçler devreye giriyor bence

İşte o kolu bacağı 200 Hana Hana'nın dışına çıkaramıyormuş. Ben demiyorum ki, seriyi yapan adam diyor bunu. Gelişme durumu olsa, net rakam vermezdi heralde.
Birde şöle bir şey var.Robin 200 hana sınırını geçemiyor.O meyveyi daha güçlü başka birine verirsen belkide üst sınır daha farklı olabilir.

Herkes smoker yukleniyor :D Bencede kisiden kisiye gore meyveyi kullanilabilirlik farkli olmali yoksa gucluler degil herkes amirale yakin gucte olabilir yeterki şansa saglam bir logia yesin, tabi bu dusuncemi ispatlayamam ama benim seriden cikarimim bu yonde.Ace in savasta aokiji ye karsilik verebilmeside dogal adam guclu dayanikli tamam biraz hirpalanmis belkide teach ten biraz da dayak yemis olabilir. bence kaoreseki(nasil yazildigini unuttum) kelepcelerden dolayi o kadar bitap haldeydi iayrica sadece fiziken degil ruhende cokuntudeydi ayrica robinin kelepcelendiginde gormustukki nami kelepcelendigi icin bundan etkilendigini soylemisti(Bu kısmı animede izlemiştim magada farklı olabilir) bu nedenlerden dolayi ace in olumsuzluklardan dolayi bu kadar kotu gorundugunu dusunuyorum aokiji ile karsilasmasinda da, aokiji de daha onceden savasta darbeler aldi yani durumlari birbirine yakinda olabilir.Sonuc olarak meyvenin kullanicinin potalsiyeline gore kullanilacagina inaniyorum benim gozlemledigim bu

Edit:Harbiden çok kötü yazmışım okuyunca farkettim :D

herkes smoker yukleniyor :D ama bencede kisiden kisiye gore meyveyi kullanila bilirlik farkli olmali yoksa guclu kimseler degil herkes amirale yakin gucte olabilir yeterki sansa saglam bir logia yesin tabi bu dusuncemi ispatlayamam ama benim seriden cikarimim bu yonde ace savasta aokiji ye karsilik verebilmeside dogal adam guclu dayanikli tamam biraz hirpalanmis belkide teach tan biraz da dayak yemis ama kaoreseki(nasil yazildigini unuttum) kelepcelerden dolayi o kadar bitap haldeydi bence ayrica sadece fiziken degil ruhende cokuntudeydi ayrica robinin kelepcelendiginde gormustukki nami kelepcelendigi icin bundan etkilendigini soylemisti bu nedenlerden dolayi ace in durumdaki olumsuzluklardan dolayi bu kadar kotu gorundugunu dusunuyorum aokiji ilede karsilasmasinda da aokiji de daha onceden savasta darbeler aldi yani durumlari birbirine yakinda olabilir sonuc olarak meyvenin kullanicinin potalsiyeline gore kullanilacagina inaniyorum benim gozlemledigim bu
Birader kurban olayım noktalama işaretlerini kullan. Anlaşılmıyor yazdıkların.

Ace Aokiji'ye denk mi :D Buzunu eritti diye mi denk oluyor?

Japonların öyle bir kültürü var. Buna en iyi örneklerden birisi Bleach kılıcının ismini bilmen onu kullanmanı sağlıyor.
Saçma. Bu seri Bleach değil ki. Mihawk isimsiz saldırılarla dünyanın en iyi kılıçustası, Beyazsakal da dünyanın en güçlü adamı olmuş.

Saçma. Bu seri Bleach değil ki. Mihawk isimsiz saldırılarla dünyanın en iyi kılıçustası, Beyazsakal da dünyanın en güçlü adamı olmuş.
O düşünce hep alttan verilir ya hangi seri olursa olsun. Kültür gibi birşey onlar için. Bana da saçma geliyor ama 100 tane seri izlediysem 90'ında isimli saldırılar vardır :D

Tekniklerin olayı minimum eforla maksimum güç çıkarmak isimde havalı falan dursun diye, Tekniğe harcanan efor artıkça yani manga dilinde ''gizli teknik'' ''yasak teknik'' ''şu derece böyle virgüllü teknik''lerde harcanan efor,konstrasyonla beraber daha çok güç açığa çıkıyor. Feritin eforuyla benim eforum aynı dönüşü,gücü vermeyebilir ben böyle bakarım olaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık