Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    282
Doflamingo da amiral adayı etmez zaten ki hancock daha da güçlenecek gibi de durmuyor. Oysa yamato tayfaya katılırsa, bir kere tayfa p.up ı sayesinde aşırı güçlenecek ki zaten şu anda da güçsüz değil.
Onun haricinde şu an amiraller den birine bir şey olsa direkt yerine gion u oturtacaklar. %99 da seri sonunda göreceğimiz 3 amiral den biri gion olacak. Ben hancock'un ne şu anda ne de gelecekte sağ kol üstü olmayı bırak, sağ kol seviyesine ulaşacağını bile düşünmüyorum.
Ayrıca yamato da da kral haki çıkma ihtimali var. Ivankov kral haki de genlere vurgu yapmıştı.
Dofta ne geni var sümüklü ejder geni mi ? Ayrıca dof amiral adayı mı eder dedim. Tüm yazıya doftan cevap vermen harika Kıris. Dofu kısmını silip yanıtımı tekrar mı atayım sana :d. Valla bana göre Linlin dışında seriye hangi kadın eklenirse eklensin Hancock bir tık üstü çıkar.

Dofta ne geni var sümüklü ejder geni mi ? Ayrıca dof amiral adayı mı eder dedim. Tüm yazıya doftan cevap vermen harika Kıris. Dofu kısmını silip yanıtımı tekrar mı atayım sana :d. Valla bana göre Linlin dışında seriye hangi kadın eklenirse eklensin Hancock bir tık üstü çıkar.
İlk cümle harici dofla alakası yok mesajın. :D

İlk cümle harici dofla alakası yok mesajın. :D
E onlarda benim Fatihin hakisine cevap değilki. Bir de Ivankov genler dedi. demiştin. Hancock ve Dof kimin çocuğuymuş ? Bir kere fatihin hakisine sahip olup aynı zamanda kadın olması yeteneğini çok daha özel yapıyor. Bir tane zayıf kral haki sahibi erkekten tüm argümanımı ezme yani. 2 kadına var sadece güçlü olmak zorunda. Hancock Smoothi'yi heykele çevirir diyeceğimde zaten heykel Smoothie saldırı etki etmez o_Oo_Oo_O

E onlarda benim Fatihin hakisine cevap değilki. Bir de Ivankov genler dedi. demiştin. Hancock ve Dof kimin çocuğuymuş ? Bir kere fatihin hakisine sahip olup aynı zamanda kadın olması yeteneğini çok daha özel yapıyor. Bir tane zayıf kral haki sahibi erkekten tüm argümanımı ezme yani. 2 kadına var sadece güçlü olmak zorunda. Hancock Smoothi'yi heykele çevirir diyeceğimde zaten heykel Smoothie saldırı etki etmez o_Oo_Oo_O
Kral haki şu ana kadar neredeyse hiçbir işe yaramamış bir özellik. Ha illaki yararlı kullanımı da olacaktır ama hancock da ileri seviyesi çıkmaz. Ayrıca dediğim gibi yamato tayfaya katılırsa, tayfa p.up ıyla beraber hancock falan dinlemez. Geleceğin amirali de aynı şekilde hancock'u amele sümüğü gibi yapıştırır. Hancock güçlü biri ama aşırı da egolu. Bu yüzden bu saatten sonra güçlenmez. Ne ise o kalır.

Kral haki şu ana kadar neredeyse hiçbir işe yaramamış bir özellik. Ha illaki yararlı kullanımı da olacaktır ama hancock da ileri seviyesi çıkmaz. Ayrıca dediğim gibi yamato tayfaya katılırsa, tayfa p.up ıyla beraber hancock falan dinlemez. Geleceğin amirali de aynı şekilde hancock'u amele sümüğü gibi yapıştırır. Hancock güçlü biri ama aşırı da egolu. Bu yüzden bu saatten sonra güçlenmez. Ne ise o kalır.
Kralın Karısı, ancak Kralın sağ koluna kaybeder. Tayfanın gerisi köyüne dönüsün

Shici olup hükümetin verdiği rahatlıktan faydalanıp iş yapmaya çalışanlar bir noktada dokunulmaz olup daha üst seviyelerdeki kişilerle dövüşmüyorlar. Bu da onların gelişimlerini sınırlayan bir şey. Ne kadar çok ölüm kalım mücadelesi verirsen kendi sınırlarının üzerinde ne kadar mücadele verirsen bir üst seviyeye çıkma şansın o kadar yükseliyor. Bizim taydada Zoro ve luffy buna iyi bir örnek mesela. Çok güçlenmekten bahsediyorum yoksa herkes belli oranda güçleniyor zaten. H.haki ise henüz ne işe yaradığı bilinmese de kişinin sahip olabileceği haki miktarı ile alakalı olabilir. Bu noktada Hancock diğerlerinden bir adım öne çıkıyor. Öte yandan gion en zorlu görevlere giden kişi olabilir. Benim adayım da şimdilik kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık