Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Kadın Karakter

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    282
Coby, çıtayı aşağı çeken bir etmen mi demek istiyorsun. :of: Lanet chris :of:
Yok reis. Aksine coby övdüm. Garp sağolsun adam muhtemelen luffy den sonraki en hızlı gelişen karakter. Hancock da muhtemelen yc3 cıvarındadır. Yani alırsa ben şaşırmam. Sonuçta bu adam haftada 4 rütbe atlayan biri. Ki dediğim gibi alamasa bile, orada gion varken, hancock 1. Olmamalı. Amiral adayı bu, boru mu?

Yok reis. Aksine coby övdüm. Garp sağolsun adam muhtemelen luffy den sonraki en hızlı gelişen karakter. Hancock da muhtemelen yc3 cıvarındadır. Yani alırsa ben şaşırmam. Sonuçta bu adam haftada 4 rütbe atlayan biri. Ki dediğim gibi alamasa bile, orada gion varken, hancock 1. Olmamalı. Amiral adayı bu, boru mu?
Hancock'un senin çöp Smoothien Yc2yken, Yc3 olma şansı 0 Hancock'un denizci olsa Amiral adayı olmayacağı ne malum

Hancock'un senin çöp Smoothien Yc2yken, Yc3 olma şansı 0 Hancock'un denizci olsa Amiral adayı olmayacağı ne malum
Hancock amiral adaylık bir şey göstermedi. Jack, cracker gibi adamlara da amiral adayı denmeyeceğine göre bu kadın en kötü ihtimalle sağ kolun 1 tık altı etmeli ki bence en kötü sağ kol ayarı çıkar.

Gion en az sağ kol level
Hancock 3. kumandanların hepsinden güçlü 2. kumandanların çoğundan zayıf
Smoothie hancock düzeyi
Tsuru'nun da yaşlı haliyle gion'dan güçlü olabileceğini düşünmüyorum
Katarina devon 3. kumandan seviyesi varsa zil takıp oynasın

Adasındaki en sıradan askerler bile haki biliyor. Kendisi de kral hakisine sahip. Haki ustası çıkar diye bi beklenti var.
Tabi deliliğinden olabilir ama marco olmasa aokiji’ye hancock dalacaktı luffy’i kurtarmak için.
Anladım, ikinci çok da fifi benim açımdan. İlkini anlarım ama ben Hancock'un çok da hakinin üzerine düştüğünü düşünmüyorum, güç edinmek açısından bir hırsı yok bildiğimiz kadarıyla. Herhangi bir Amazon Lily vatandaşı kadar biliyor da olabilir.

Hancock amiral adaylık bir şey göstermedi. Jack, cracker gibi adamlara da amiral adayı denmeyeceğine göre bu kadın en kötü ihtimalle sağ kolun 1 tık altı etmeli ki bence en kötü sağ kol ayarı çıkar.
Gion dedim zaten.
Bu arada Hancock şuanda aşırı overrated geldi. Kadın ne yaptı ne gösterdi de en çok oyu aldı? Haoshoku var diye mi?
Şimdi hancock seride aktif hiç savaşta bulunmadı Pasifista vb çöplere/gifterlara karşı savaştı. Gion da dediğiniz gibi Amiral adayı olması Amiral gibi lakaplarınn olması nedeniyle en kötü sağ kolun bir altı edecek bir karakter bu çok güçlü bir feat.

fakat seride Fatihin hakisine sahip karakterleri gelin birlikte inceleyelim;

Shanks, Linlin, Kadio, Newgate ilk imparator dörtlüsünün her birinde var.
Roger, Rayleigh, Oden ve Sengoku gibi diğer zirvelerde de var.
Ace, Kid ve Luffy gibi gelecek dönemin zirvelerinden olacak/olabilecek potansiyeldeki üç adamda da var.

Ne çabuk unutuldu Luffyde bu haki çıktığında amirallerin verdiği tepki.

Chinjaoda çıkınca bu haki el ayağa geldi denildi bu adam bile prime döneminde Garpa antrenman yaptırtmış. Öncesinde Garp bükememişki Yumruğunu güçlendirmeye çalışıyor.

diğer iki isimde Flamingo Katakuri gibi komutan ayarı adamlar.

Çok açık bir şekilde önceki neslin en güçlüleri bu hakiye sahip olanlardan çıkıyor. Ve dikkat ettiyseniz İmparator Linlin dışında bu hakiye sahip tek bir kadın var o da Hancock.

sadece bu bilgi bile benim için En güçlü kadın karakter yapıyor bu listede kendisini. Sengoku gibi bir adam dahi gücünden dem vuruyor. Wano kılıcın ve silahlanmanın, Skypia görüş hakisinin memleketiyse Amazon Lily direkt hakinin memleketi. Hancockta buranın İmparatoriçesi.
Bilakis, bir şey göstermediği için bu kadar oy almış olmalı. Genel kanı muhtemelen hala işlenmedi, o yüzden işlenen karakterlerden güçlüdür şeklinde. Birkaç sene önce insanlar Hancock'u genel olarak aşırı güçlü görmüyordu.
beni bunun dışında tut.

Şimdi hancock seride aktif hiç savaşta bulunmadı Pasifista vb çöplere/gifterlara karşı savaştı. Gion da dediğiniz gibi Amiral adayı olması Amiral gibi lakaplarınn olması nedeniyle en kötü sağ kolun bir altı edecek bir karakter bu çok güçlü bir feat.

fakat seride Fatihin hakisine sahip karakterleri gelin birlikte inceleyelim;

Shanks, Linlin, Kadio, Newgate ilk imparator dörtlüsünün her birinde var.
Roger, Rayleigh, Oden ve Sengoku gibi diğer zirvelerde de var.
Ace, Kid ve Luffy gibi gelecek dönemin zirvelerinden olacak/olabilecek potansiyeldeki üç adamda da var.

Ne çabuk unutuldu Luffyde bu haki çıktığında amirallerin verdiği tepki.

Chinjaoda çıkınca bu haki el ayağa geldi denildi bu adam bile prime döneminde Garpa antrenman yaptırtmış. Öncesinde Garp bükememişki Yumruğunu güçlendirmeye çalışıyor.

diğer iki isimde Flamingo Katakuri gibi komutan ayarı adamlar.

Çok açık bir şekilde önceki neslin en güçlüleri bu hakiye sahip olanlardan çıkıyor. Ve dikkat ettiyseniz İmparator Linlin dışında bu hakiye sahip tek bir kadın var o da Hancock.

sadece bu bilgi bile benim için En güçlü kadın karakter yapıyor bu listede kendisini. Sengoku gibi bir adam dahi gücünden dem vuruyor. Wano kılıcın ve silahlanmanın, Skypia görüş hakisinin memleketiyse Amazon Lily direkt hakinin memleketi. Hancockta buranın İmparatoriçesi.
Doflamingo da amiral adayı etmez zaten ki hancock daha da güçlenecek gibi de durmuyor. Oysa yamato tayfaya katılırsa, bir kere tayfa p.up ı sayesinde aşırı güçlenecek ki zaten şu anda da güçsüz değil.
Onun haricinde şu an amiraller den birine bir şey olsa direkt yerine gion u oturtacaklar. %99 da seri sonunda göreceğimiz 3 amiral den biri gion olacak. Ben hancock'un ne şu anda ne de gelecekte sağ kol üstü olmayı bırak, sağ kol seviyesine ulaşacağını bile düşünmüyorum.
Ayrıca yamato da da kral haki çıkma ihtimali var. Ivankov kral haki de genlere vurgu yapmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık