Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator

En Güçlü Yonkou Kim?

• Kullanılan toplam oy
    615
Nereden gördünüz ? Amirale denk nerede geçiyor
Nerede geçiyor ?
Bu yeni bilgiler düştü ya Jump kapağında yayınlanan. Shanks için en yüksek ödüle sahip demişler.(Editörler öyle olduğunu düşünüyormuş.)

Bir de Shanks'ın gücünü betimlemek için "Amirallerle denk dövüşebilir." demişler.

Hep varsayım geçiyor. Aşağı yukarı şöyle bir şey diyor.
Meyve kullanıcısı olmayan bir Yonko olarak bir denizci amiraline denk/eşit gücü olduğu öne sürülebilir. En yüksek kafa ödülüne sahip olduğu hakkında hislerim var.

Eee demekki savaş başlatacam dünyayı sarsacam demekle olmuyormuş.
Shanks gelir durdurur bm gelir korkutur. Kaido’nun hükmü başka bir yonko gelene kadarmış.
Sanji'ye ne yapıyorlarsa aynısı yapıyon şu an adaya girmesine izin vermeyin eğer girerse savaş çıkar diyor. Bu da planlarını ertelemesine + ekstra sıkıntı anlamaına geliyor yoksa her yere tek başına kafa atmış adam korkaçak degil.

E.oda bile hem Luffy hem Chinjao’njn ağzından Amiral ve Yonkouyu aynı kefeye koyarken bu tarz bilgilere bakıp şaşıranları anlamıyorum

Kabul edilmesi gerek şey Amirallerin Yonkoulardan eksik adamlar olmadığı . İki tarafta dövüşde bir birilerinden götürür bir şeyler

Şanks’ın amirale denk gücü olması normaldir .

Sakazuki reis serinin zirve güçlerinden bunu kabul edin bence xd

Daha dün imparator olmuş adam 2 milyarı geçmiş ödülü, tabi ki yıllardır yonkou olan adamların ondan büyük ödülü olacak, bunu ben de yazabilirim. Shanks'ın en yüksek ödüle sahip olmasına ihtimal vermiyorum, olsa dahi bu gücünden dolayı olmayacaktır bence. Korsan Kral'ın tayfasından olması ile bir alakası vardır misal Buggy. Şimdi Shanks ile Buggy mı karşılaştırıyorsun demeyin, olay en yüksek ödül meselesil. Mangaka onaylamadıkça Shanks'ın en güçsüz olduğuna dair düşüncem değişmeyecek.
Yazıda dikkat çeken taraf yonkou amiral güçleri ile alakalı olan. Editörler sürekli amiral yonkou gücü arasının bizim forumdaki iddialar kadar olmadığını gösteren yorumlar yapıyor. Vivre Cardlar da keza öyle. Yonkouların iki amiral etmediğini ve dahi Roger'ın bile iki amiral etmediğini göreceğimiz günler yaklaşıyor, hazırlıklı olun.

Şu yeni bilgileri bir ben yanlış okuyorum herhalde.:bilmem:

• İlk çeviri:
Big Mom& Kaido: The two with monstrous appearances and strength, over 2 billion?! Shanks:“Having connections with even the Five Elders,he’s a man full of mysteries!!”
out of the four emperors, he’s the only non df user. Despite that,he’s strong enough to fight equally with marine admiral class opponents. His bounty might be the highest!!

• Bu çeviri üzerine gelen düzeltme:
Small correction: it doesn't say Shanks doesn't have a DF but that he just doesn't have "a unique power".

-Bilgiler; Shanks'ib şeytan meyvesine sahip olup olmadığı hakkında değil, eşşiz bir güce sahip olmadığı hakkındaymış.

• Başka çeviri:
‘What are the yonko‘s bounties?’ Are these two monsters over two billion?! Even though he is the only non devil fruit user among the yonko, he is able to match up against a navy admiral! I get the feeling that his bounty might be the highest of all...! This man is an unknown quantity that deals with the Gorosei!!

Burda üzerine basılan nokta ''able to match''. Bu durumu çeviri yapanlar şöyle açıklamış. Bu güçle alakalı bir durum değil. Statü benzeri bir durumla alakalı.

Bir de olayda amiral-yonko kıyası ile alakalı durum bile yok. Shanks-amiral kıyası ile alakalı bir durum var. Şeytan meyvesi yememesine/Eşsiz bir güce sahip olmamasına rağmen amirallerle eşleşebilen birisi denilmiş. Diğer yonkoların meyve gücüne(eşsiz bir güce) sahip olup Shanks'in sahip olmamasına rağmen bu haliyle Denizcilerin zirveleriyle eşleşmesine vurgu yapılmış.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık