Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator Tayfası

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Hepsinin toplamından fazla oy almış çünkü.

Luffy'nin de zibilyon tane müttefiği var ona bakarsan. Filosu var vs. Az kişi olup da çok güçlü olduğu kesin olan pek kimse görmedik. Üstüne Beyazsakal tayfasını ele alalım mesela, kuru kalabalık olsa ne, olmasa ne?
Shanks'ın tayfadan da Beckman harici hiçbirinde o hava yok. Usopp'un babası, obez falan var. Diğerlerinin de ismini bile bilmiyoruz zaten. :d
2 kuşa yenilen tayfa için bu oylar çok bile...

Hepsinin toplamından fazla oy almış çünkü.

Luffy'nin de zibilyon tane müttefiği var ona bakarsan. Filosu var vs. Az kişi olup da çok güçlü olduğu kesin olan pek kimse görmedik. Üstüne Beyazsakal tayfasını ele alalım mesela, kuru kalabalık olsa ne, olmasa ne?
Shanks'ın tayfadan da Beckman harici hiçbirinde o hava yok. Usopp'un babası, obez falan var. Diğerlerinin de ismini bile bilmiyoruz zaten. :d
:D obez falan ne ya üstüne üstlük kuru kalabalık olmayan tayfalarda var mesela kaidou veya bm tayfası ve wb tayfası (diğerlerinden bir tık güçsüz ama olsun)

2 kuşa yenilen tayfa için bu oylar çok bile...
Bana saldırmaya çalıştığına göre haklıyım demektir. Hiçbir şeyini bilmediğimiz bir tayfanın anketi bu kadar domine etmesi çok manasız.
:D obez falan ne ya üstüne üstlük kuru kalabalık olmayan tayfalarda var mesela kaidou veya bm tayfası ve wb tayfası (diğerlerinden bir tık güçsüz ama olsun)
Şeyi demek istiyorum: Shanks'ın tayfası az kişi doğru. Ama Big Mom tayfası ile dövüşecek olsalar Big Mom tayfasının kalabalık olması pek bir işe yaramayacak. Çekirdek tayfa ile dövüşecekler yine.

Canavar korsanlarındaki antik devlere bile Luffy tek attığıma emin olayım diye g4 açıyor.Shanks tayfasında kemik kadro en dengeli ama toplamda en güçlü denmedi.En güçlü yoktur zaten denge bozulur.Ama bence en güçlü olacaksa Smile üretimiyle toplamda canavar korsanları olmuştur yada olmak üzereydi işte.

Bana saldırmaya çalıştığına göre haklıyım demektir. Hiçbir şeyini bilmediğimiz bir tayfanın anketi bu kadar domine etmesi çok manasız.

Şeyi demek istiyorum: Shanks'ın tayfası az kişi doğru. Ama Big Mom tayfası ile dövüşecek olsalar Big Mom tayfasının kalabalık olması pek bir işe yaramayacak. Çekirdek tayfa ile dövüşecekler yine.
haklısın ama ben şöyle düşünüyorum bu shanks ne diğerleri gibi öküz gibi bedeni mükemmel silahları ve meyvesi var ne de 2 kolu var bu adamın yonkou olarak kalabilmesi için ya aşırı güçlü olması lazım ya da tayfasının o kolun yokluğunu aratmayacak kadar güçlü olması lazım mesela bmye bakalım promotheus ve zeusu olmasa çok daha güçsüz olurdu veya kaidounun meyvesi olmasa

Canavar korsanlarındaki antik devlere bile Luffy tek attığıma emin olayım diye g4 açıyor.Shanks tayfasında kemik kadro en dengeli ama toplamda en güçlü denmedi.En güçlü yoktur zaten denge bozulur.Ama bence en güçlü olacaksa Smile üretmiyle toplamda canavar korsanları olmuştur yada olmak üzereydi işte.
animede luffyxlawxdrake beraber 1 tane gemiyi parçalamak için 3 kişi saldırıyorlar luffy tahtalara vurmak için g4 açıyor denizkızı adasında noaha karşı g3 açıyor odanın hatası o g4 açması

Saldırma falan yok .Malum çizilmiş manga da olan gerçekler.

haklısın ama ben şöyle düşünüyorum bu shanks ne diğerleri gibi öküz gibi bedeni mükemmel silahları ve meyvesi var ne de 2 kolu var bu adamın yonkou olarak kalabilmesi için ya aşırı güçlü olması lazım ya da tayfasının o kolun yokluğunu aratmayacak kadar güçlü olması lazım mesela bmye bakalım promotheus ve zeusu olmasa çok daha güçsüz olurdu veya kaidounun meyvesi olmasa
Ya çıkabilir, insanların düşüncesine de karışmıyorum. Bu kadar fark fazla sadece. :d
Saldırma falan yok .Malum çizilmiş manga da olan gerçekler.
İyi madem, senin oyununu oynayıp ben de mangada çizilen gerçeklerden bahsedeyim. Big Mom tayfası yer çekimine yenik düştü sadece, Doflamingo'nun kafesinin ittirmeye çalışmadılar. :oleyo:

Ya çıkabilir, insanların düşüncesine de karışmıyorum. Bu kadar fark fazla sadece. :d

İyi madem, senin oyununu oynayıp ben de mangada çizilen gerçeklerden bahsedeyim. Big Mom tayfası yer çekimine yenik düştü sadece, Doflamingo'nun kafesinin ittirmeye çalışmadılar. :oleyo:
Doffy yonkou diyorsan haklisin derim.Bu luffy yüceltir amirali göklere çıkarır ama :D Yazdığın şey tehlikeli..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık