Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator Tayfası

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Yine zamanından önce açılmış bir konu ama anket belirli aralıklarla güncellenirse amacına hizmet edebilir.

An itibariyle benim için kesin olan şey Canavar Korsanlarının BM korsanlarından güçlü olduğu ve Shanks tayfasının da bu iki korsan tayfasından güçlü olduğu. Yani;

Shanks tayfası>Kaido tayfası>BM tayfası.

Bb tayfasina gelirsek herhangi bir zaman atlaması daha olmayacağını düşünürsek bu tayfa Shanks tayfasına eşit ya da onlardan güçlü olarak karşımıza çıkacak. Sonuç itibariyle;

Bb tayfası>=Shanks tayfası>Kaido tayfası>BM tayfası.

Kızıl Saç korsanlarının anketi "bu kadar" domine edebilmesi saçmalıktan başka bir şey değil, kimse kusura bakmasın.

Kızıl saç. Nerde söylendi unuttum ama en dengeli tayfa onların denmişti. Yoksa Yonko'nun teki kendi tayfasını pek zorlanmadan alır.

Edit: Yonko'nun bizzat kendisi de işin içindeyse belli değil. Daha diğerlerini görmedik. Ben sadece tayfa gözünden baktım.

Kızıl Saç korsanlarının anketi "bu kadar" domine edebilmesi saçmalıktan başka bir şey değil, kimse kusura bakmasın.
az kişili tayfalar gözümüze sokuluyor ve genellikle çok güçlü oluyor üstüne üstlük shanksın tayfasındaki çoğu kişiyi alıp bir yonkounun sağ kolu diye koysan sırıtmayacak kadar özgün duruyorlar bu arada az kişili tayfa derken roger korsanları karasakal korsanları kızıl saç korsanları ve hasır şapka korsanları falan var birde rocks korsanları sayılır mı bilemiyorum

Neden böyle söyledin :/
Hepsinin toplamından fazla oy almış çünkü.
az kişili tayfalar gözümüze sokuluyor ve genellikle çok güçlü oluyor üstüne üstlük shanksın tayfasındaki çoğu kişiyi alıp bir yonkounun sağ kolu diye koysan sırıtmayacak kadar özgün duruyorlar bu arada az kişili tayfa derken roger korsanları karasakal korsanları kızıl saç korsanları ve hasır şapka korsanları falan var birde rocks korsanları sayılır mı bilemiyorum
Luffy'nin de zibilyon tane müttefiği var ona bakarsan. Filosu var vs. Az kişi olup da çok güçlü olduğu kesin olan pek kimse görmedik. Üstüne Beyazsakal tayfasını ele alalım mesela, kuru kalabalık olsa ne, olmasa ne?
Shanks'ın tayfadan da Beckman harici hiçbirinde o hava yok. Usopp'un babası, obez falan var. Diğerlerinin de ismini bile bilmiyoruz zaten. :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık