Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü İmparator Tayfası

Sizce Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    19
Kuruluş biçimi itibariyle hasır şapkalar roger korsanları karasakal ve kızıl saç tayfası benzer yapıda. Az adamlı elit tayfa biçimi. Diğer tayfalar ise 3-4 as adamı olan tayfalar. Öyle ki bu tarz tayfalarda kaptan ile bir altındaki kişi arasında korkunç bir uçurum var. Kaptanına görece daha yakın bir tane adamı olan tayfa bariz şekilde baskın geliyor diğerlerine. Gemide neredeyse iki kaptan varmış gibi yani. Şu anki veriler ışığında ödüller arası mesafenin az olduğu söylenen tayfa kızıl saç korsanları olduğu için şu anda en güçlü onlardır diye düşünüyorum

Tayfanın en güçlü 10 komutanı diye bir liste yapacaksam kesinlikle ;

1. Sırada Kızıl Saç Korsanları olur.
2. Sırada Big Mom Korsanları olur.
3. Sırada Karasakal Korsanları olur.
4. Sırada Canavar Korsanları olur.

Lakin tayfasındaki genel gücü hesaba katacak olursak, kesinlikle ;

1. Sırada Big Mom Korsanları olur.
2. Sırada Canavar Korsanları olur.
3. Sırada Kızıl Saç Korsanları olur.
4. Sırada Karasakal Korsanları olur.

Big Mom'un 85 evladı var ve bu evlatlarının tam kapasitelerini bilmiyoruz. Big Mom Korsanlarının da hikayeleri işlenirse güçlerini daha iyi anlayacağız. Canavar Korsanları nedense bana Big Mom Korsanlarının verdiği tehdit algısını oluşturamadı.
Yine de genel toplamda Yıkımcılar, Tobiroppolar, Shinuchiler, Giftersler, Numbersler ile Big Mom Korsanlarından sonra en güçlü tayfa olduklarını düşünüyorum.

Tayfanın en güçlü 10 komutanı diye bir liste yapacaksam kesinlikle ;

1. Sırada Kızıl Saç Korsanları olur.
2. Sırada Big Mom Korsanları olur.
3. Sırada Karasakal Korsanları olur.
4. Sırada Canavar Korsanları olur.

Lakin tayfasındaki genel gücü hesaba katacak olursak, kesinlikle ;

1. Sırada Big Mom Korsanları olur.
2. Sırada Canavar Korsanları olur.
3. Sırada Kızıl Saç Korsanları olur.
4. Sırada Karasakal Korsanları olur.

Big Mom'un 85 evladı var ve bu evlatlarının tam kapasitelerini bilmiyoruz. Big Mom Korsanlarının da hikayeleri işlenirse güçlerini daha iyi anlayacağız. Canavar Korsanları nedense bana Big Mom Korsanlarının verdiği tehdit algısını oluşturamadı.
Yine de genel toplamda Yıkımcılar, Tobiroppolar, Shinuchiler, Giftersler, Numbersler ile Big Mom Korsanlarından sonra en güçlü tayfa olduklarını düşünüyorum.
Bana da öyle geliyor. Daha komple bir tayfa gibi Bm korsanları. Birbirlerine çok bağlılar ve ilginç meyveye sahip üyeleri var. Cracker, Brulee ve Mont-d'Or meyveleri baya iş görür topyekün savaşta.

Kaido korsanları saf güç olarak daha önde olabilirler ama tek artıları o. Bunlar toplu bir savaşta uçan altılı ve yıkımcılar direk birbirine girer. Headliners'ları, gifterları falan direk feda ederler. Adamlar birbirlerini takmıyor bile. :D

Bana da öyle geliyor. Daha komple bir tayfa gibi Bm korsanları. Birbirlerine çok bağlılar ve ilginç meyveye sahip üyeleri var. Cracker, Brulee ve Mont-d'Or meyveleri baya iş görür topyekün savaşta.

Kaido korsanları saf güç olarak daha önde olabilirler ama tek artıları o. Bunlar toplu bir savaşta uçan altılı ve yıkımcılar direk birbirine girer. Headliners'ları, gifterları falan direk feda ederler. Adamlar birbirlerini takmıyor bile. :D
Cracker'in bisküvi bunshinleri yeter ya cidden çok değişik meyveler var Big Mom Korsanlarında.

Anket sonucu ateş ediyor. Çünkü Kızıl Saç Korsanlarının en dengeli tayfa olduğu açıklandı. Yani en güçlü imparator Shanks olmasa bile (ki bence en güçlüsü) genel olarak tayfa gücü diğer yonkou tayfalarının minimumu 1.5 katı. Çünkü kaptanına en yakın güçte olan tayfa üyelerini içinde barındıran bir organizasyon.

1- bigmom tayfası; genellikle çocukları ve birkaç müttefik korsan grubu ön plana çıkıyor geri kalan bölümüne bot atılmış.
2- kızıl saç korsanları; gerçekten güçlü olan ve parlayan çok az tayfa üyesi vardır.
3- canavar korsanları; sayı olarak ezici bir üstünlük sağlayabilmelerine rağmen ordunun kontrolü imkansızdır topyekûn bir savaşta adamlarının çoğu kendi tayfasındaki deli veya dev olanlar tarafından öldürülür.
4- karasakal korsanları; çoğunun gücünü görmememize rağmen kişilik olarak daha çok oturdukları yerden kendi tayfa üyelerinin yenilmesini bekleyecek ve onların yerini almaya çalışacak kişilerdir evet güçlülerdir fakat güvenilmez bir ilişkileri vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık