Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Efendim burada bir yanılgınız var. O var olan yonkoular arasında söylenen birşey. Amerikalıların bu durumlar için bir lafı vardır. Beyazsakal bu durumda out off class.
Bu konuda Beckman’in en büyük rakibi Marco zaten bana göre de. Fakat en güçlü sağ kolun göstereceği performansı göstermedi savaşta. Takım arkadaşı ile birlikte bir amirale saldırıp çizik bile atamadı. Saldırı gücü açısından sınıfta kalıyor biraz. Olsa olsa en dayanıklı sağ kol olur.

Shanks'ın, Roger'i örnek almış biri olarak ,tayfa düzeni de Roger Korsanlarından örnek almıştır yani Benn Beckman'ı ortak olarak görüyor olabilir güç farkı da Roger-Rayleigh arasındaki gibidir.
Bu durumda en güçlü sağ kol Benn Beckman olabilir

Bunu diyebilmen icin diger sag kollarin gucunude gormen gerekiyor. Biraz erken yorumlamissin bence.
Katılmıyorum bu yorumuna evet erken yorumladığım doğru lakin hiçbirinin yeteneğinin bunun üstünde bir yetenek olmasını açıkçası beklemiyorum. Bir tek Ben Beckman'ın meyve gücü yoktur bu durumda haki gücünde çok üst seviye olması lazım, belki o da Katakuri gibi 3 hakiye de hakimdir. Belki o da Katakuri gibi geleceği görüyordur. King'in özelliğini aç çok gördük sayılır. Shiryuu'nun da şu anda özelliği görünmez olması ki Katakuri için bu yetenek hiç fark etmez. Katakuri 3 haki türünde de ileri seviyede. Bunu Luffy ile kapışırken çok iyi gördük. Gerek silahlanma hakisi gerekse gözlem hakisinde daha üst seviyeydi.

Bu konuda Beckman’in en büyük rakibi Marco zaten bana göre de. Fakat en güçlü sağ kolun göstereceği performansı göstermedi savaşta. Takım arkadaşı ile birlikte bir amirale saldırıp çizik bile atamadı. Saldırı gücü açısından sınıfta kalıyor biraz. Olsa olsa en dayanıklı sağ kol olur.
Marco Karaşişmandan önce yonkou adayı gösterilen bir kişi. Tüm savaş boyu adamı kelepçeleyip savaş dışı bıraktılar. Adam durduğu yerde etrafandaki herkese can basabilecek bir yeteneğe sahip. Akainu da aynı şekilde üst sınıf bir amiral. Bana göre bir yonkou ile denktir. Beckman için ise gücü şu kadardır diyebileceğimiz herhangi hicbirşeyini bilmiyoruz. İşin aslı Beyazsakal Roger bunlar diğer yonkoulardan üst seviyeler hem tayfaları hem kendileri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık