Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
E açık açık en güçlü diyecek hali yok mangakanın. :D Son sayıda verilen bilgiler bu yönde. En yüksek ödülü olan sağ kol Beckman çıkacak muhtemelen. Ayrıca tayfa üyelerinin bireysel gücüne atıfta bulunulan tek yonkou tayfası da bunlarınki oldu bu sayı. Böylesine dengeli güç dağılımı olan bir imprator tayfasının sağ kolunun en güçlü olmasını beklemek doğal. Zaten belli bir beklenti vardı ama Beckman beklentilerin üstünde de çıkabilir bu sayıdan sonra. :D
Efendim burada bir yanılgınız var. O var olan yonkoular arasında söylenen birşey. Amerikalıların bu durumlar için bir lafı vardır. Beyazsakal bu durumda out off class.

Beckman'dir. En güçlü tayfa Shanks'in büyük ihtimalle. Hem Oda'nın bu sayıda verdiği bilgiler olsun hem de serinin başında Luffy'nin Shanks'e "senin tayfandan daha güçlü bir tayfa kuracağım" demesi olsun belli ediyor bence.

Katakuri'nin ödülü az ama içlerinde en etkili güce sahip olanı açık ara Katakuri. Yani saldırıları önceden bilerek ondan her türlü kurtulabilir. Yeni çağın Yonkoularından biri olacaktır. Big Mom, Kaido, Karasakal ortadan kalkınca. Luffy, Katakuri, Marco, Kid, ölmezse Shanks.

Vivre Card dönemi bitti gençler. Orada Shanks-Beckman karşılaştırması vardı. Bazıları ısrarla bunu güç karşılaştırması olarak ele alıp Beckman'i en güçlü olarak görüyorlardı. Biz ısrarla öyle değil diyorduk. Sakın ola o bilgileri hatırlayıp gaza gelmeyin hemen. :D

Hee Beckman yine de en güçlü sağ kol olabilir orası ayrı ama bölümde söylenen en dengeli tayfa olduğu yönünde. Bunu güç olarak ele alırsak o zaman sağ koldan ziyade 2 ve 3'üncü adamlar için artı puan yazmak gerekir. Bu dengeyi oluşturanlar onlar olmuş oluyor çünkü.

Vivre Card dönemi bitti gençler. Orada Shanks-Beckman karşılaştırması vardı. Bazıları ısrarla bunu güç karşılaştırması olarak ele alıp Beckman'i en güçlü olarak görüyorlardı. Biz ısrarla öyle değil diyorduk. Sakın ola o bilgileri hatırlayıp gaza gelmeyin hemen. :D

Hee Beckman yine de en güçlü sağ kol olabilir orası ayrı ama bölümde söylenen en dengeli tayfa olduğu yönünde. Bunu güç olarak ele alırsak o zaman sağ koldan ziyade 2 ve 3'üncü adamlar için artı puan yazmak gerekir. Bu dengeyi oluşturanlar onlar olmuş oluyor çünkü.
+1 En dengeli tayfa denmesinin diğer bir sebebinin de Shanks'ın tayfasında belli bir seviyenin altında biri bulunmamasına bağlıyorum ben.Tayfasındaki en güçsüz kişi bile Oven ayarında olabilir belki Shanks'ın.

Tartışcak bir sey yok bu konuda.Çoğu yonkoların sağ kolla arasında ki güç farkı 5 6 gömlek.Mangada Shanksın tayfasıda en dengeli dediğine göre Ben beckman olmalı.Öncesinde de Ben beckman demişim.Zaten karakterin duruşundan potansiyelini anlayan adam Ben Beckman derdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık