Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Katılmıyorum bu yorumuna evet erken yorumladığım doğru lakin hiçbirinin yeteneğinin bunun üstünde bir yetenek olmasını açıkçası beklemiyorum. Bir tek Ben Beckman'ın meyve gücü yoktur bu durumda haki gücünde çok üst seviye olması lazım, belki o da Katakuri gibi 3 hakiye de hakimdir. Belki o da Katakuri gibi geleceği görüyordur. King'in özelliğini aç çok gördük sayılır. Shiryuu'nun da şu anda özelliği görünmez olması ki Katakuri için bu yetenek hiç fark etmez. Katakuri 3 haki türünde de ileri seviyede. Bunu Luffy ile kapışırken çok iyi gördük. Gerek silahlanma hakisi gerekse gözlem hakisinde daha üst seviyeydi.
Beklememek ayri , acik ara demek ayri.

Arkadaş Dof'u,Magellan'ı Kata'dan güçlü görüyor yalnız.Rayleigh Magellan'den zayıf bir adam için bu ifadeyi kullanıyor evet.
E görebilir, bundaki sorun ne onu anlamadım. Magellan ile Dof'un onda uyandırdığı his öyle olabilir ve bu ikisi Kata'dan daha güçlü olsa bile bu adam dünyanın en güçlükleri arasında olmaya devam edecek zaten.

Katakuri dediğimiz adam Magellan'a 1 koysa Magellan uzaya uçar la, şu listede anılması bile saçma.

Her zaman dediğim gibi Ceasar bence Magellan'ın net üstü hiyerarşi olarak, çok abartılmış bir karakter Magellan bir kesim tarafından, ZEHİR meyvesi dışında hiçbir olayı olmayan karakter.

Katakuri üstün gözlem hakisi, special paramecia yeteneği+ üstün silahlanma hakisiyle en güçlü isimler arasına girer rahatlıkla, lakin en güçlü sağ kol olmasıda imkansız ( Bana göre en güçsüz sağ kol, King'den güçlü olduğunuda sanmıyorum o ayrı tabi )

Magellan ile kıyas yapmak bile hata bu üstün güçlü arkadaşımızı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık