Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Ben sevdiğim bir üyeye takılıyorum, senlik bir durum değil o. Adamla aramdaki geyik. Sen mevzuya giriş yaptığında da Sanji'nin Zoro'nun yanında daha düşük bir rakip olduğunu söyledim. Bu zaten bariz bir şey. Çok geride değil diyorsun. Bir yarışta derece alan üçüncü de ikincinin gerisinde olmuyor zaten. Mevzunun ana kahramanları Zoro ve Sanji, biri ikinci biri üçüncü. Gelip ikisi de birinin adamı zaten Luffy birinci demeye falan başlıyorsun alakasız şekilde. Zaten Luffy'i düşünmesem Zoro birinci Sanji ikinci derdim biraz üç boyutlu düşün. Basit şekilde söyledim Zoro>Sanji o yüzden Sanji'yi yenmek daha büyük bir iş.
Arandaki geyik benim,senin,herkesin gördüğü bir forumda yazan bir cümleden ibaret.Ben başkalarıyla konuşurken de alakasız bir şekilde alıntılanıyorum.Bu forumun zaten bir olayı değil mi ? Mevzunun ana kahramanları dediğin Zoro ve Sanji de bir yan figür diyorum ben de.En önemli yan figürlerden 2 tanesini karşılaştırıp birini diğerinden çok daha üstün gibi lanse eden sensin ben değil.Yazdığın cümleden sanki iki karakterin önemi açısından birisi ana karakter de diğeri yancısı gibi bir anlam bile çıkıyor fark etmedin bile sanırım.

Arandaki geyik benim,senin,herkesin gördüğü bir forumda yazan bir cümleden ibaret.Ben başkalarıyla konuşurken de alakasız bir şekilde alıntılanıyorum.Bu forumun zaten bir olayı değil mi ? Mevzunun ana kahramanları dediğin Zoro ve Sanji de bir yan figür diyorum ben de.En önemli yan figürlerden 2 tanesini karşılaştırıp birini diğerinden çok daha üstün gibi lanse eden sensin ben değil.Yazdığın cümleden sanki iki karakterin önemi açısından birisi ana karakter de diğeri yancısı gibi bir anlam bile çıkıyor fark etmedin bile sanırım.
Dostum, olayın başlangıcında bile ben zaten Shiryu Sanji ile karşılaşırsa rezil olur diye bir şey demedim, Sanji ile karşılaşıp bizi rezil etmesin dedim. Çünkü Zoro ile dövüşeceğini düşünüyorum. Bu kadar basit ve geyik bir konuya bilenip mevzu uzatıyorsun. Daha fazla tartışmak istemiyorum iyi forumlar.

Dostum, olayın başlangıcında bile ben zaten Shiryu Sanji ile karşılaşırsa rezil olur diye bir şey demedim, Sanji ile karşılaşıp bizi rezil etmesin dedim. Çünkü Zoro ile dövüşeceğini düşünüyorum. Bu kadar basit ve geyik bir konuya bilenip mevzu uzatıyorsun. Daha fazla tartışmak istemiyorum iyi forumlar.
Bilendiğim falan yok. Seni alıntılayarak cevap vermem bilenmek mi oluyor ? Bunun aynısı defalarca sen bana yapmadın mı ? Her alıntılandığında böyle yapacaksan pek de tartışmayalım zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık