Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Artık 8. :a:
İnşallah görünmez meyvesini yedi diye Sanji'nin rakibi olmaz da bizi elaleme rezil etmez reis.
Süper olmaz mı ama. Mesela bölüm çıkıyor koca bir sayfa bomboş sadece bir şeylerin kırıldığı paneller var oradan anlıyoruz dövüşü vs. Sitede müthiş goygoy dönerdi

Hep de karşıda olur zaten .d.Anlatmaya çalıştığın şeyi sana da sade bir şekide anlatıyorum zaten.Sanji ile dövüşmesi Shiryu'nun kimseyi rezil edecek bir şey değil.
Ben sevdiğim bir üyeye takılıyorum, senlik bir durum değil o. Adamla aramdaki geyik. Sen mevzuya giriş yaptığında da Sanji'nin Zoro'nun yanında daha düşük bir rakip olduğunu söyledim. Bu zaten bariz bir şey. Çok geride değil diyorsun. Bir yarışta derece alan üçüncü de ikincinin çok gerisinde olmuyor zaten. Mevzunun ana kahramanları Zoro ve Sanji, biri ikinci biri üçüncü. Gelip ikisi de birinin adamı zaten Luffy birinci demeye falan başlıyorsun alakasız şekilde. Zaten Luffy'i düşünmesem Zoro birinci Sanji ikinci derdim biraz üç boyutlu düşün. Basit şekilde söyledim Zoro>Sanji o yüzden Sanji'yi yenmek daha küçük bir iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık