Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Aldığı meyvenin p.up olmadığını düşünürsek 44 yaşındaki bir adamın ne kadar güçlenebileceğini düşünüyorsun? Ya da bu adam bu yaşta bu kadar güçleniyorsa, jinbei'nin de baya bir güçlenmesi gerekmez mi? Ki jinbei normal bir insan bile değil.
Güçlenme ile yaşın bir alakası yok.Adam 2yıl aktif korsanlık yapıp,dövüşlere girip üzerine meyve yedi.Aynı olmayacak.Akainu da öyle.Kata da öyle.Dövüşlere giren adamlar yerinde saymaz.Urouge denilen adam 44 yaşında px indiremezken 2 yıl sonra komutan yeniyor.Jinbei bile Ace ile dövüştüğünde 40larındaydı o bile güçlenmiş belli.

Katakuri sevdiğimiz bi abimizdi. Janti adamdı. Adabı giyinmesini çok iyi bilirdi, mesela ben bilmem. Çok adam döverdi, ben dövmem.
Kız kardeşi: "Abi ben evlenmek istemiyorum" dediğinde sırtını dönerdi. Ben dönmem.
Brulee, abi beni ayna dünyasından al dediğinde dalga geçerdi. Ben geçmem.

Katakuri sevdiğimiz bi abimizdi ama donutları da bi tuhaf dağıtırdı. ne kadar donut varsa döner dolaşır yine onun elinde kalırdı. Benim kalmaz. Bizde tatlı masaya konur. Herkes ihtiyacı kadarını alır.

Katakuri silahını adamına taşıtırdı. Ben silahımı saklamam.
Katakuri yemek yerken şöyle fiyakalı biraz da yamuk yatardı. Ben arkamı Samuraylara verdiğimde şöylee bir yaslanırım geriye..
En güçlü sağ kol ünvanı sende kalsın kardeş, arkamda durma yeter.

-Marco Reis

Güçlenme ile yaşın bir alakası yok.Adam 2yıl aktif korsanlık yapıp,dövüşlere girip üzerine meyve yedi.Aynı olmayacak.Akainu da öyle.Kata da öyle.Dövüşlere giren adamlar yerinde saymaz.Urouge denilen adam 44 yaşında px indiremezken 2 yıl sonra komutan yeniyor.
Ben belli bir yaşı aştıktan sonra über bir güçlenme yaşanacağını düşünmüyorum. Yani 40'ın üstündeki yc3 lük bir adam yc1 olamaz bence.
Urouge da px'e ezilmiyordu diye hatırlıyorum. Yanlış olmasın.

Üye silindi 6669

Magellan'dan zayıf olan Shiryu Katayı doğrayacak diye algı yapılamaya başlanmış. Bu algılar gelmeyin. Magellan Shiryu'ya karşı en güçlü formunu bile kullanmamış hatta.

Ben belli bir yaşı aştıktan sonra über bir güçlenme yaşanacağını düşünmüyorum. Yani 40'ın üstündeki yc3 lük bir adam yc1 olamaz bence.
Urouge da px'e ezilmiyordu diye hatırlıyorum. Yanlış olmasın.
Px ile komutan arasında uçurum var ama.Çetin dövüşlere giren adamlar yerinde saymaz net bir şey bu bence.Ki Opta çarlar normal dünyaya göre fazla yaşıyor.Chopper'ın yanındaki kadın 120 üstüydü .d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık