Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Yonko as adamları baya sağlam korsan gibi korsanlar çıktı. Jack tam bir reyizdi, Kraker'de öyle bir adam gücü geçtim kişilik olarak boş beleş değil, güzel laflarda etti.

Bunlar bizimkilere meze edilmese iyiydi ama işte o kadar yardımla anca uzaklaştırıldı, indiği de kesin değil henüz, sadece alandan uzaklaştı. Saldırmasa orada cidden Nami'ye rağmen dövüşü yinede kaybetmezdi. Zaten niye saldırdı hala akıl sır erdiremiyorum:bilmem:
Oda bir şekilde ortam hazırladı işte, klonlara çarpmasa bir şeyi yoktu.

Krakeri ankete sağ kol çevirisi yüzünden eklemiştim ama daha o zamandan balon olduğunu anlamış forum adama 1 oy çıkmış. :D Katakuri tam olarak gözükünce bu anketi sıfırlamak lazım.

Katakuri sağ kol mu kesin değil ama bu kez büyük ihtimal öyledir.Kraker silinip Katakuri yazılırsa sevinirim sanırım kendim yapamıyorum.

Krakeri ankete sağ kol çevirisi yüzünden eklemiştim ama daha o zamandan balon olduğunu anlamış forum adama 1 oy çıkmış. :D Katakuri tam olarak gözükünce bu anketi sıfırlamak lazım.

Katakuri sağ kol mu kesin değil ama bu kez büyük ihtimal öyledir.Kraker silinip Katakuri yazılırsa sevinirim sanırım kendim yapamıyorum.
Yakında Zoro'yu eklemen gerekecek, o zaman gör cümbüşü.

Meyve yediyse Shiryu
Shiryu > Marco ≥ Beckman ≥ Katukiri > Jack > Cracker

Yemediyse 2 sene önce Jack ayarı diye düşünüyorum şuan kendini geliştirmişmidir bilemem.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık