Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Magellan tarafından hapsedildi diye biliyorum.Çalışan kişileri öldürünce magellan buna dalmış diye gördüydüm viki de.
Yok, dövüşmediler. Zaten Shiryu'nun hücreye girdiği zamandaki yüzüne bakarsan anlaşılıyor dövüşmedikleri. Adamda çizik yok. Shiryu Magellan'a yenilse, İvankov Shiryu'yu Magellan'a denk, hatta ondan daha tehlikeli bir adam olarak da tanıtmazdı :good:

Yok, dövüşmediler. Zaten Shiryu'nun hücreye girdiği zamandaki yüzüne bakarsan anlaşılıyor dövüşmedikleri. Adamda çizik yok. Shiryu Magellan'a yenilse, İvankov Shiryu'yu Magellan'a denk, hatta ondan daha tehlikeli bir adam olarak da tanıtmazdı :good:
Girdiği zamanı hatırlamıyorum.Büyük ihtimal işkence falan da etmemişlerdir.Magellan ile yetenek konusunda denk denildi de bu adamı kim tıktı içeriye.Magellan ve şiryu dan başka adam akıllı karakter yok id de.Amiral mi çağırdılar.

Girdiği zamanı hatırlamıyorum.Büyük ihtimal işkence falan da etmemişlerdir.Magellan ile yetenek konusunda denk denildi de bu adamı kim tıktı içeriye.Magellan ve şiryu dan başka adam akıllı karakter yok id de.Amiral mi çağırdılar.
Shiryu Magellan'la dövüşmek istemedi sadece. Zorluk çıkarmadan girdi içeri. Şöyle toparlıyım:

- İvankov'un Shiryu için söyledikleri. Magellan'a denk ve ondan daha tehlikeli diyor. Shiryu Magellan'a yenilse Magellan'a denk olur mu ? :)
- Magellan'ın, ''Karasakal ve tayfasını sana bırakıyorum demesi ve kendisinin Karasakal ve tayfasına tek atması''. Shiryu'ya güveniyor ki o azmanların üstüne salıyor.
- Shiryu'ya verilen tepkilerin Magellan'dan bir farkının olmaması vs.

Bunların hepsi Magellan'a denk olduklarını gösteriyor. Mesela Magellan'ın Shiryu'yu kodese attırmasının sebebi mahkumları öldürmesi.. Ama Shiryu kodesten çıkınca ne yapıyor ? Daha da kötüsünü. Gardiyanları öldürüyor adam :) Magellan'dan güçsüz olan ve ona yenilen biri bunları yapmaz. Videosunu da atayım bak:

Shiryu Magellan'la dövüşmek istemedi sadece. Zorluk çıkarmadan girdi içeri. Şöyle toparlıyım:

- İvankov'un Shiryu için söyledikleri. Magellan'a denk ve ondan daha tehlikeli diyor. Shiryu Magellan'a yenilse Magellan'a denk olur mu ? :)
- Magellan'ın, ''Karasakal ve tayfasını sana bırakıyorum demesi ve kendisinin Karasakal ve tayfasına tek atması''. Shiryu'ya güveniyor ki o azmanların üstüne salıyor.
- Shiryu'ya verilen tepkilerin Magellan'dan bir farkının olmaması vs.

Bunların hepsi Magellan'a denk olduklarını gösteriyor. Mesela Magellan'ın Shiryu'yu kodese attırmasının sebebi mahkumları öldürmesi.. Ama Shiryu kodesten çıkınca ne yapıyor ? Daha da kötüsünü. Gardiyanları öldürüyor adam :) Magellan'dan güçsüz olan ve ona yenilen biri bunları yapmaz.
Zehir ile magellan şiryuya gayette tek atar.O yüzden sordum şiryu yu zehir ilemi attı kodese yoksa şiryuda panzehir varmıydı diye.

Zehir ile magellan şiryuya gayette tek atar.O yüzden sordum şiryu yu zehir ilemi attı kodese yoksa şiryuda panzehir varmıydı diye.
Valla gösterilmemiş şeyler için yapardı ederdi dersek iki taraflı bu mesele. Ben de Shiryuu yapardı ederdi diyebilirim :) O yüzden mangakanın bize gösterdiklerinden yola çıkarak bu iki adamın denk oldukları anlaşılıyor. Yahu adam denk demiş işte neyini kabul etmiyorsun ? :)

Valla gösterilmemiş şeyler için yapardı ederdi dersek iki taraflı bu mesele. Ben de Shiryuu yapardı ederdi diyebilirim :) O yüzden mangakanın bize gösterdiklerinden yola çıkarak bu iki adamın denk oldukları anlaşılıyor. Yahu adam denk demiş işte neyini kabul etmiyorsun ? :)
işin ucunda zehir varken neyin denkliğinden bahsediyorsun ki.Karasakal ve tayfasına tek atmış adam magellan.Aynı adamlar şiryuyu-animede öyleydi mangada var mı bilmiyorum- yeniyor.Elinde panzehir yoksa Magellan herkesin antisi.Logia lara işler mi bilmiyorum.

Benim söylediğim şey bu adamın içeriye nasıl girdiği.Kendi isteği ile girmemiştir herhalde.

işin ucunda zehir varken neyin denkliğinden bahsediyorsun ki.Karasakal ve tayfasına tek atmış adam magellan.Aynı adamlar şiryuyu-animede öyleydi mangada var mı bilmiyorum- yeniyor.Elinde panzehir yoksa Magellan herkesin antisi.Logia lara işler mi bilmiyorum.

Benim söylediğim şey bu adamın içeriye nasıl girdiği.Kendi isteği ile girmemiştir herhalde.
Allah Allaaaaah :) Shiryu'nun yenildiği bir karşılaşma yok One Piece'te. Karasakal tayfası nerede yenmiş Shiryu'yu ? Nereden çıkarıyorsun bunları ? :)

Shiryu Luffy gibi zehirle direkt olarak temas etmek zorunda değil. Kılıcı var adamın. İnanılmaz da bir hızı. Magellan Shiryu kadar hızlı değil. Kesebilme ihtimali gayet de var Shiryu'nun Magellan'ı. Ki bu adamların saldırıları tehlikeli. 35 kere vurmasına gerek yok birini yenmesi için. Bir keser, iki keser. Üçüncüye mafiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık