Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Birinci Komutan

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    122
Meyve logia diye herkes aynı seviyede kullanacak değil. Amirallerin bu meyveler üzerindeki hakimiyetleri dikkat çekecek derecede belirgin. Uyandırmış olmaları çok normaldir benim açımdan.

Suyu buza çevirmekle taşı toprağı buza çevirmek aynı mı? Biri sade meyve gücü, öteki uyanış. Kuzan'ın orada yaptığı uyanış değildir ama logia'larında uyanışı vardır.
Kuzan zaten toprağı buza çevirebiliyor, Punk Hazard'ın bir yarısı buz, diğer yarısı da bir başka logia nın elementi tarafından yanardağ ve yanan bir yere dönüşmüş. Çevreyi etkilemiş, nasıl ki Doflamingo çevreyi tele çevirdiyse.

Uyanışın ne olduğunu iyi bilmek lazım, Uyanış dediğin şey ''Paramecia gibi değil'' deniyorsa, zaten Logia gibi oluyorlar demek oluyor. Logia'ların Paramecia'lardan üstün olduğu söylendi, Paramecia bunu dengeleyebilmek için uyanış kullanıyor ve Logia ile durumu denkliyor gibi gözüküyor. Doflamingo'nun uyanış dediği güç, tamamen çevreyi etkilemek ve yönlendirebilmekle alakalı. Logia zaten bunu yapabiliyorken daha nasıl uyanış yapabilir ?

Ben bayağı cahil kaldım sanırım. Cracker ne zaman sağ kol oldu? Şu klasik kare içinde sağ kol olduğu yazıldı mı?

Ben bayağı cahil kaldım sanırım. Cracker ne zaman sağ kol oldu? Şu klasik kare içinde sağ kol olduğu yazıldı mı?
Bence sağ kol çikolata meyvesi çıkar, sağ kol olsa idi bu kadar kolay düşmezdi diye düşünüyorum. Her ne kadar hileyle hurdayla düşse de sağ kol olan adamın ağırlığı bir başka olur.

Eğer sağ kolsa zaten bir Jack etmez.

Hastaydım konuyla pek ilgilenmedim ama düşündüğüm gibi baya tartışma olmuş.

Bence sağ kol çikolata meyvesi çıkar, sağ kol olsa idi bu kadar kolay düşmezdi diye düşünüyorum. Her ne kadar hileyle hurdayla düşse de sağ kol olan adamın ağırlığı bir başka olur.

Eğer sağ kolsa zaten bir Jack etmez.
Nami söyledi ya sağ kol olduğunu.Cracker da hayır demedi.Nami cahil yada yalancı değil herhalde boş laf edecek biri değil.

Cracker bence sağ değil en fazla sol koldur, şayet sağ kolsa Big Mom'ın vay haline. Tamam güçlü bir karakter ancak sağ kollardan Amiral dengi olmalarını bekliyoruz.

Mihawk babunlarla köşkünde otururken Shiryu yeni dünyada fink atıyor, nasıl esamesi okunmaz ? Adam Yonko'nun muhtemelen sağ kolu işte, Teach'in tayfasında zaman atlaması öncesi kendisine zaman ayrılan tek karakter Shiryu idi. E.Oda özellikle Shiryu'ya Teach ve tayfasını kurtarttı ve Magellan dengi olduğunu söyleterek gücüne vurgu yaptı.
Tamamda asıl anlatmak istediğim ikiside kılıç ustası ama hala mihawk dünyanın en iyi kılış ustası shiryunun mihawktan iyi olma ihtimali 0

Mangaka sağ kolları bosstan önce aradan çıkarıyor.Böyle bir zayıflatma yolu seçmiş.Vergo nasıl indiyse cracker de o şekilde inecek ondan sonra sıra bossa gelecek.O açıdan Cracker'ın sağ kol olduğuna şüphem yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık