Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Asıl sadece ayaklarıyla dövüşen Zeff...
Marco hızlanmasını dahi saf güçten alan bir insan degil o meyve olmasa amiral dengi olamaz sanki sadece o tekmelerle amiral sevyesindeymissin gibi söylüyorsun.

Zeff'te meyve yok. Haki'si de olabilir. Yoksa bile bu adam inanılmaz güçlü vuruyor olmalı ki Luffy'nin canını yakıyor. Ayrıca Zeff, Roger döneminde korsanlık yapmış. Filler olsa bile Naguri ve tayfasının kolayca dağıldığını gördük. Bunların üstüne Moriah, Squardo ve niceleri silinip gitmişken adam sağ sağlim geri dönmüş. Zaten ihtiyar hali bile 400. seviye Balıkadam Karatesi gücünde. Tekmede saf güce bakarım, meyve ya da başka özelliklere değil.

Zeff'te meyve yok. Haki'si de olabilir. Yoksa bile bu adam inanılmaz güçlü vuruyor olmalı ki Luffy'nin canını yakıyor. Ayrıca Zeff, Roger döneminde korsanlık yapmış. Filler olsa bile Naguri ve tayfasının kolayca dağıldığını gördük. Bunların üstüne Moriah, Squardo ve niceleri silinip gitmişken adam sağ sağlim geri dönmüş. Zaten ihtiyar hali bile 400. seviye Balıkadam Karatesi gücünde. Tekmede saf güce bakarım, meyve ya da başka özelliklere değil.
tamamda smoker sanki adam gidip wb ye yada rogera kafa tutmuş.naguri gitti kendi çıktı rogerın karşısına.
öyle mantık kuruyorsunuz ki,kid ve drake gitti wb ayarı 2 adama mussallat oldu karıştı hala sağlar mı evet.şimdi ne diyecez bu adamlar için

Alfamert öyle yorum atmışsın ki,meyveyi çıkarsan amiral sevyesi diye birşeyde kalmaz.sanki amirallerde meyve yok.adam hızlanıp vuruyor.haki desen var marcoda.pekomsu bile gördük haki ile nasıl vuruyor,marco wb korsanlarının 1.tümen komutanı ,fiziksel güç var mı marcoda var.tekmeleri ile uçurdu mu 2 amirali uçurdu.
şimdi yok diyorsan marco hız alıyor sanji ne yapıyor,hız almıyormu,dönüp vuruş gücünü artırmıyor mu.o zaman oda dursun sadece tek ayağı ile tekme atsın.

Sanji yeri geldiğinde tek ayağı ilede vuruyor,Taşları'da tekmeliyor koca bir deve ''Aggghhh!'' çektirip metrelerce uzagından rüzgar çıkarmayıda biliyor.Ben burada zeff'ten bahsediyorum,Zeff'te hızlanıyordur belki ama tamamen saf gücüyle,Marco ise meyvesinin gücünü alıp tekme atıyor bu durum aynı luffy'nin Belammy'e tek atması gibi Luffy'nin orada tek atmasının sebebi bellamynin müthiş bir şekilde hızlı gelmesiydi buda aynı o durum gibi Saf güçleri yarıştırsalar ben inanmıyorumki Marco Zeff'i ve Sanjiyi geçebilsin.
-Amiraller'de meyve var yok değil,Ama Amiral dengi diyorsun ve bunu sanki tekmeleriyle amiral dengiymiş gibi söylüyorsun ama Marco meyvesi olmasa aciz bir adam yani o tekmeyi atamaz ama Zeff veya Sanji atar.

Sanji yeri geldiğinde tek ayağı ilede vuruyor,Taşları'da tekmeliyor koca bir deve ''Aggghhh!'' çektirip metrelerce uzagından rüzgar çıkarmayıda biliyor.Ben burada zeff'ten bahsediyorum,Zeff'te hızlanıyordur belki ama tamamen saf gücüyle,Marco ise meyvesinin gücünü alıp tekme atıyor bu durum aynı luffy'nin Belammy'e tek atması gibi Luffy'nin orada tek atmasının sebebi bellamynin müthiş bir şekilde hızlı gelmesiydi buda aynı o durum gibi Saf güçleri yarıştırsalar ben inanmıyorumki Marco Zeff'i ve Sanjiyi geçebilsin.
-Amiraller'de meyve var yok değil,Ama Amiral dengi diyorsun ve bunu sanki tekmeleriyle amiral dengiymiş gibi söylüyorsun ama Marco meyvesi olmasa aciz bir adam yani o tekmeyi atamaz ama Zeff veya Sanji atar.
yapma alfamert,luffy o hakiyi neden öğrendi.bir işe yaramayacaksa.marcoda haki var mı var.fiziksel güç olarak nasıl sanjiden azdır allah aşkına açıklasana bana.kaç lazer yedi kizarudan düşmedi,luffy dengi adamlar teke gitti.2 yıl aradan sonra sanji jinbei dengi desen bile marco sevyesi etmiyor.
marconun meyve var,adamda fiziksel güç olmazsa akainunun yumruğunu nasıl blok edecek,savrulmayacak. yine herşey deseydinde fiziksel güç olarak marcodan üstün tutmasaydın

tamamda smoker sanki adam gidip wb ye yada rogera kafa tutmuş.naguri gitti kendi çıktı rogerın karşısına.
öyle mantık kuruyorsunuz ki,kid ve drake gitti wb ayarı 2 adama mussallat oldu karıştı hala sağlar mı evet.şimdi ne diyecez bu adamlar için
Kid ve Drake o adamlar için o kadar önemsiz ki, kaale alıp arkalarından bile gitmiyor adamlar. Çok yiğitlerse direk karşılarına çıkarlar, iki gemi batırıp kaçmak acizliktir. Gücün yetmiyorsa da bulaşmayacaksın. Komple tayfanın eğitim görerek gittiği denizde, adam deyim yerindeyse tek başına gezmiş. Luffy'de güçlü rakiplerle karşılaştı ama yendi. Roger dönemi dediysem, direk Roger ya da Beyazsakal'ı örnek veriyorsun. Başka güçlü adamlarda varmış, ki çıkıyorlar yavaş yavaş. En basitinden Shiki.

Kid ve Drake'nin önemsiz olduklarına katılmamakla beraber Zef'in yaptıgının büyük iş oldugunu söylemeliyim.
Bir diğer değişle Kid ve Drakeyi düşüreceğime Bigmam ve Kaido'yu düşürürüm.
Yalnız bir gerçek varki şayet yap boz oynamayacaksak Marco Zef'in en iyi oldugu zamanından daha güçlü olabilir.
Tekme atılarak yapılan en iyi iki saldırı Marco'ya ait.
Haki ve Fiziksel yetenekleri üst düzey, Dayanıklılıgı muazzam ve olduki meyve çıkar falan desek bile Amiral Kizaru'ya yakalanmayacak kadar güçlü.
Marco'nun fiziksel olarak yetersiz görünmesini, pek anlıyamıyorum...

yapma alfamert,luffy o hakiyi neden öğrendi.bir işe yaramayacaksa.marcoda haki var mı var.fiziksel güç olarak nasıl sanjiden azdır allah aşkına açıklasana bana.kaç lazer yedi kizarudan düşmedi,luffy dengi adamlar teke gitti.2 yıl aradan sonra sanji jinbei dengi desen bile marco sevyesi etmiyor.
marconun meyve var,adamda fiziksel güç olmazsa akainunun yumruğunu nasıl blok edecek,savrulmayacak. yine herşey deseydinde fiziksel güç olarak marcodan üstün tutmasaydın
Benim ne demek istediğimi anlamamışssın,Bacak gücünden bahsediyoruz konu bu fiziksel güç olarak dayanalıktan bahsetmiyoruz tekme gücünde ''SAF'' güç olarak benim görüşümce Marco Ne sanjiyi nede Zeffi geçebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık