Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi

Stark

Sanji,tamam Zeff güçlü fakat Sanji'nin gelişimini de göz önünde bulundurmak gerek.Bazı arkadaşlar kesin olarak şu bundan güçlüdür gibi bir sonuç bekliyor beyler böyle bir sonuca varamayız çünkü Zeff'in gücünü tam bilmiyoruz.

Efsane seviyesinde adamlar Garp, Sengoku, Rayleigh, Wb ve diğer yonkou tarzı insanlardır. Zeff'i bunlarla aynı seviyede tutmak yanlış olur diye düşünüyorum. Bunlar dünya efsanesiyse Zeff ülke efsanesidir. Zeff'in en parlak dönemi Sanji'nin 2 yıl sonraki halinden daha iyi değildir. Sanji'yi 60 yaşına getirsek 1 bacağını koparsak yinede Krieg tayfasını toz eder gibime geliyor.Sanjide yeteri kadar güçlenmediği için bir amirale tekmelerini yediren Marco'ya gidiyor oyum.

Şimdi şöyle bir gerçek var Zeff ile ilgili. Sanji, 2 yıl eğitim gördü neden çünkü güçleri Grand Line için yeterince iyi değildi. Fakat Zeff, 2 yıl boyunca Grand Line'da kalmış ve aradığını bulamadı için geri dönmüş kendisi. Bacağının kopmasından 13 yıl sonra bile mermileri bacağının rüzgârı ile durdurabilmiş bir kişidir. Bunu bir çaylak olarak Sanji ile kıyaslamamak gerekiyor bence. Elimizde bildiğimizler ile Zeff'in en güçlü tekme ünvanına sahip olması gerekiyor. Sanji'nin o güce ulaştığı anı elbette görürüz ama şu anda o güçte olduğunu düşünmüyorum yani. Birisi can sıkıntısına çıkıyor mekandan öbürü gücü yeterli olmadığı için eğitim alıyor. Mesela Zeff gökyüzünde yürüyemez sanji gibi ama tekme gücü olarak daha fazladır bence.

Şimdi şöyle bir gerçek var Zeff ile ilgili. Sanji, 2 yıl eğitim gördü neden çünkü güçleri Grand Line için yeterince iyi değildi. Fakat Zeff, 2 yıl boyunca Grand Line'da kalmış ve aradığını bulamadı için geri dönmüş kendisi. Bacağının kopmasından 13 yıl sonra bile mermileri bacağının rüzgârı ile durdurabilmiş bir kişidir. Bunu bir çaylak olarak Sanji ile kıyaslamamak gerekiyor bence. Elimizde bildiğimizler ile Zeff'in en güçlü tekme ünvanına sahip olması gerekiyor. Sanji'nin o güce ulaştığı anı elbette görürüz ama şu anda o güçte olduğunu düşünmüyorum yani. Birisi can sıkıntısına çıkıyor mekandan öbürü gücü yeterli olmadığı için eğitim alıyor. Mesela Zeff gökyüzünde yürüyemez sanji gibi ama tekme gücü olarak daha fazladır bence.
1 yıl grand line da kaldı ve mermileri değil bombaları durdurdu

iyi hoşta marco gibi amiral sevyesinde bir adamdan nasıl üstün olabiliyor.marco ayakla dövüşüyor sadece.
artı onun 1 yıl grand line da takılmış olması onun çok güçlü olduğunu mu gösteriyor(kid,drake adamlar da takılıyor,hatta yonkoulara sataşıyorlar bu şimdi onları amiral sevyesi adamdan güçlümü yapar)(şimdi demeyin bu nasıl mantıktır.marcoda ,zeff te ayakla dövüşüyorlar)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık