Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Bacak

• Konbuyu başlatan okyanus tuzu
  • Başlangıç tarihi
Kid ve Drake o adamlar için o kadar önemsiz ki, kaale alıp arkalarından bile gitmiyor adamlar. Çok yiğitlerse direk karşılarına çıkarlar, iki gemi batırıp kaçmak acizliktir. Gücün yetmiyorsa da bulaşmayacaksın. Komple tayfanın eğitim görerek gittiği denizde, adam deyim yerindeyse tek başına gezmiş. Luffy'de güçlü rakiplerle karşılaştı ama yendi. Roger dönemi dediysem, direk Roger ya da Beyazsakal'ı örnek veriyorsun. Başka güçlü adamlarda varmış, ki çıkıyorlar yavaş yavaş. En basitinden Shiki.
wb ve rogerı örnek vermemin nedeni naguriyi örnek vermendi.benim kabullenmememin nedeni amiral sevyesinde adam marco ve sadece ayakları ile dövüşüyor(meyvesi defansif anlamda çok katkı sağlıyor),adam da haki var fiziksel güç te çok ileri düzey.şimdi marcodan bir adamın ayakta iyi olabilmesi için ya marco dengi adam olacak yada onun üstü(onun üstü zaten yonkoular).
sanji marco dengi olduğunda(meyve yemezse) o zaman derim sanji üstündür.zeffi tam bilmiyoruz ki bu adam hangi sevyededir nasıl gücü vardır.tam açıklanmadı.

alfamert yapma gözünü seveyim.marconun tekmesinin amirallere yaptığı sonuç ortada(şimdi adam uçarak gelip vurdu amirallere uçurdu 2 sinide.şimdi hız almadan vurursa etki edemez mi.jozu vurdu anca 1metre uçurdu.marcoda hız almadan vursa anca o kadarlık etki eder.bu adamların sevyesi belli.amiral dengi adamlar.güçleri sadece meyvede değil,fiziksel güçte de(haki ve tecrübede var)

Haki saf güç olmuyor mu mert, senin açından ?
Sadece meraktan soruyorum ortak :)

Ortak yukardaki mesajları okumadınmı ?
-Ben marconun hakisini ortaya atmadım Marconun meyvesinden bahsediyorum o meyve olmazsa bana göre aciz bir adam savaşamaz edemez savaşssa bile bu sevyede olmaz ama Sanji ve Zeff bunu yapabilirler,Marco tekmelerini vururken tamamen meyveden gücünü alıp vuruyor biraz'da güç katıyorki vurduklarını uzaga fırlatabiliyor e o kadarda olacak,Marco tekme olayında Bir sanji veya Zeff değil,Hele meyvesi olmazsa hiç değil anlatabildimmi ortak ? Yani Hakiyi ele alan yok,En azından ben hakiyi söylemiyorum.

wb ve rogerı örnek vermemin nedeni naguriyi örnek vermendi.benim kabullenmememin nedeni amiral sevyesinde adam marco ve sadece ayakları ile dövüşüyor(meyvesi defansif anlamda çok katkı sağlıyor),adam da haki var fiziksel güç te çok ileri düzey.şimdi marcodan bir adamın ayakta iyi olabilmesi için ya marco dengi adam olacak yada onun üstü(onun üstü zaten yonkoular).
sanji marco dengi olduğunda(meyve yemezse) o zaman derim sanji üstündür.zeffi tam bilmiyoruz ki bu adam hangi sevyededir nasıl gücü vardır.tam açıklanmadı.
Meyvesinin adama sağladığı avantajlar hız ve dayanıklılık. Marco, meyvesizken bile Kizaru ile kapışabilir diyorsan, hiç boşuna tartışmayalım.

Kizaru Süpernovaları perişan etti :)
Sanji süpernova ünvanı bile taşımıyor...(Bana kalsa cogundan daha güçlüdür)
Aynı kizaru kelepceli yanı meyvesi olmayan Marco'yu indiremedi.
Ortak burda çelişiyoruz.
Çünkü hem Amiral hem KorAmiral karşısında yenilmemiş olan meyvesiz haliyle bi Marco var.
Marco öyle tuttugum bi karekter değildir ama adamın hakkı var güçlüler arasında en güçlüye oynayabilecek seviyede...
Yoksa kimse kalkıp Deprem+Karanlık kombinasyonu ve efsane tayfası olan BB'yi durdurabilecek olmasından bahsetmezdi.

Ya ortak yapmayın,Şimdi Marco ile Sanji Saf güçle tekme çarpıştırsa kim kimi geriye iter ?
Sanji'ki Taş tekmeliyor Gatling gunn hızında tek ayağı ile vuruyor adam Foxy arc'ta dev'e vurdu metrelerce uzagından bile rüzgar çıktı,Adamın uzmanlık alanı bu yıllardır belliki buna çalışmış [Nerden biliyorsun diyenlere Baratie arcı açın orada ilk savaşında yine tekmelerini kullanıyor belliki yıllardır çalışmış] Yani diyeceğim o'ki bana göre Marco saf bir tekmede ne Zeffi nede Sanjiyi geçebilir son sözüm budur kararım değişmiyecek,İyi geceler arkadaşlar :)

Ortak devleri falan boş ver :)
En iyilerin savaşında(Daha iyileri yok En iyilerin savaşı) karşı çephedeki En iyi 2 karektere vurmuş uçurmuş Marco :)
Neyse hadi iyi geceler ortak...

Ben oyumu Marco'ya verdim fakat meyve özelliklerini ve hakisini göz önünde bulundurdum. Sadece saf bacak gücü en iyi Sanji'dedir. Zeff Luffy'in canını yaktı 400. seviye balıkadam karatede biliyor. Boyle bir adamın sakat bacakla bile o Krieg'i postalaması gerekirdi. Bir mantık hatası oluyor burda.Yaşlılık bahane olamaz zira senelerce gemi kaplamacılık yapan Ray-san Kizaru'yu durdurarak o kadar da büyük bir güç kaybı yaşanmadığını gösterdi.

Ben oyumu Marco'ya verdim fakat meyve özelliklerini ve hakisini göz önünde bulundurdum. Sadece saf bacak gücü en iyi Sanji'dedir. Zeff Luffy'in canını yaktı 400. seviye balıkadam karatede biliyor. Boyle bir adamın sakat bacakla bile o Krieg'i postalaması gerekirdi. Bir mantık hatası oluyor burda.Yaşlılık bahane olamaz zira senelerce gemi kaplamacılık yapan Ray-san Kizaru'yu durdurarak o kadar da büyük bir güç kaybı yaşanmadığını gösterdi.
normalde (yani yaşlılık olmasa) oradaki herkesin güvenliğini sağlayabilecekken yaşlandığı için tek başına kizaruyu durdururken zorlandı... Haklısın neredeyse hiç güç kaybetmemiş:D

Meyvesinin adama sağladığı avantajlar hız ve dayanıklılık. Marco, meyvesizken bile Kizaru ile kapışabilir diyorsan, hiç boşuna tartışmayalım.
smoker ben öyle birşey demedim.sadece meyvesi iptal olmuşken bile kaç lazer yedi düşmedi savaştı dedim.hiçbir amiral marcoya üstünlük kuramadı.ayrıca sanki amirallerin meyvesi yok saf güçle savaşıyorlar.çıkar amirallerden de marcodan da meyveyi rahat kapışırlar(kimin yeneceğine yine mangaka karar verir)
şimdi bana bu soruyu sorduğuna göre zeff kizaru ile rahat kapışır sana göre(zeffin tam gücünü bilmememize rağmen)

smoker ben öyle birşey demedim.sadece meyvesi iptal olmuşken bile kaç lazer yedi düşmedi savaştı dedim.hiçbir amiral marcoya üstünlük kuramadı.ayrıca sanki amirallerin meyvesi yok saf güçle savaşıyorlar.çıkar amirallerden de marcodan da meyveyi rahat kapışırlar(kimin yeneceğine yine mangaka karar verir)
şimdi bana bu soruyu sorduğuna göre zeff kizaru ile rahat kapışır sana göre(zeffin tam gücünü bilmememize rağmen)
Marco meyvesi kapalıyken kimle savaşmış bana bir göstersene. Dayanıklı bir adam olduğu belli zaten. Ama olay dayanıklılığa bakmıyor. Ayrıca biz burda tekme gücünü tartışıyoruz. Amiraller'in meyvesinin konuyla ne alakası var?
Evet. Zeff, Kizaru ayarında bir adamla aşık atamıyorsa, o denizlerde barınamazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık