Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
Güzel hayal diyorum:D
Ne hayali, Kizaru bizzat genç Wb dedi. Tip yok diye zayıf görmek hayal asıl, bu tarz serilerde en salak karakterler en güçlü olur genelde.
Weevil gelmiş geçmiş en büyük balon çıkacak, bu da burda dursun.
Dursun bakalım.
Bir Yonko'yu alamaz ama çok güçlü çıkacağını düşünüyorum bende.
İşte siz yonkouyu çok uçuk görüyorsunuz orada biraz sıkıntı var gibi, bence Mom biraz daha açıklansın ama amirallerden çok da farklı çıkmayacak.

Dof Luffy den güçlü, Dofun buradaki herkese karşı da şansı vardır, aksini iddia edemeyiz.
Ben bir tık kabul ediyorum aradaki farkı. Yine de listede olmaması gerekirdi. Dof fikir adamı. :D

Valla oylamada Marco Beckman Rayleigh gibi adamlar varken Mihawk'a bu kadar oy gitmesi çok üzdü beni
Öyle deme Mihawk en güçlü kılıçustası, Shanks da kılıç ustası o zaman .s.s.s.s :D

@Daredewill Kizaru ne kadar doğru yorum yapıyor ki ? En son süpernovalarada siz gençler çok dehşetsiniz tarzı bir şey diyip 2 dk içinde paketlemişti. Amiral alır desen belki derim. Ancak benim gözümde yonkoular amirallerden bariz üstün. Tabi eninde sonunda Wevil'İn gücü bizim tahminlerimizden öteye geçmiyor. Bekleyip göreceğiz

Ne hayali, Kizaru bizzat genç Wb dedi. Tip yok diye zayıf görmek hayal asıl, bu tarz serilerde en salak karakterler en güçlü olur genelde.

Dursun bakalım.

İşte siz yonkouyu çok uçuk görüyorsunuz orada biraz sıkıntı var gibi, bence Mom biraz daha açıklansın ama amirallerden çok da farklı çıkmayacak.
Eğer gelişime açıksa Weevil zamanla Yonko alacak güce ulaşabilir. Bakıp göreceğiz.

Kizaru gevşeği onu oyalayacak kıvamda birine yapıştırır etiketi. Kaale almayın şu herifi, adam üşengeçin teki. Üşengeç biri için uğraştırıcı olan her iş zorlu seviyededir.

@Daredewill Kizaru ne kadar doğru yorum yapıyor ki ? En son süpernovalarada siz gençler çok dehşetsiniz tarzı bir şey diyip 2 dk içinde paketlemişti. Amiral alır desen belki derim. Ancak benim gözümde yonkoular amirallerden bariz üstün. Tabi eninde sonunda Wevil'İn gücü bizim tahminlerimizden öteye geçmiyor. Bekleyip göreceğiz
Amiral alacak adam zaten yonkou ve amiral eder. Bana sorsan her yonkou amiral alamaz, garanti değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık