Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 5. Korsan

Sizce kim ?

• Kullanılan toplam oy
    389
@Tombe

Cıkkk, anlatamadın :)

İşteyim, tüm gün mobilde olacam. O Yüzden Weevıl'la ilgili olan kısmı atamıcam. Fakat Zetto'nun kolunu alan adamın şici yapılmasının ardından Zetto'nun denizcilere cephe aldığını Garp anlatıyor. Smoker daha iyi bilir. Özelden falan sorabilirsin istersen.

Buna dayanarak Mihawk'ın yonkou gücünde olduğunu anlatmanın en basit yolu Weevıl olduğu için onun üzerinden örnek verdim. Yoksa uzun uzadıya da yazılır Mihawk'ın seviyesi ama bunu anlayamayan ya da anlamak istemeyen diğerini hiç anlamaz :)

Bazı mesnetlerin çok dayanaksız. Şu açıdan:

Dünya'nın en güçlü 4 korsanı da yonkou, okey. Ancak bu bireysel manada olduğu kadar oluşum anlamında da geçerli bir yakıştırma. Dünya'nın en iyi kılıç ustası (DEİKU diyeceğim) ise tamamen bireysel bir ünvan. Kavramlar Iki farklı şeyi temsil ettiği için aradaki farkı göz önünde bulundurarak yorumlaman gerekir. Yani Mihawk da yarın tayfa ve bölge edinse yonkou olarak anılabilir. Bireysel manada yeterince güçlü olmadığı için yonkou olarak anılmıyor değil Mihawk. Bunun için gereken diğer şartlara sahip olmadığı için anılmıyor. Öyle bir derdi de yok zaten. Bunu göz önünde bulundurarak değerlendirme yaparsan DEİKU'nun yonkou olmamasına rağmen bireysel manada yonkou kadar güçlü olmasının mümkün olabildiğini görürsün aslında. Hee yoook, mümkün değil, nasıl olur efendim gibi kendini diğer ihtimallere kapatacak kadar kitlediysen de hatersındır :)

Ne Kaido'ymuş arkadaş yavvv. Tamam söylüyorum dur. Mihawk Kaido'yla dövüşebilecek güçtedir. Mutlu musun ? :)

Herhangi bir amiral Kaido'yla dövüşür diyen birine tepki göstermeyip Mihawk'a göstereceksen yine hatersındır :)

Wevil olayın tamamen saçmalık kaynak göster diyorum yok. İstersen bu konu hakkında 1000 sayfa yaz ama hiçbir türlü kaile almayacağım çünkü dayanaksız. Önceki mesajında da cevap vermedim bunda da cevap vermeyeceğim cevabım açık link olarak veremesende şuradan bak diyebilirdin ve bu yüzden adam akılı kaynak sunmadığın müddetçe cevaplamayacağım bu kadar basit.

Yonkou kısmına gelecek olursak eğer dediğin gibi olsaydı en güçlü 4 korsan değil en güçlü 4 korsan grubu derlerdi.
Bunu bir kenara koyalım.

Ayrıca amiraller yonkoularla başa baş dövüşemez bunun en iyi örneği hasta, yaralı beyazsakalın hiçbir kısıtlama olmadan(acein kurtulması) Akainu'ya yaptıklarıdır.

Son olarak Kaido konusundaki cevabında ne kadar haklı olduğumu bana tekrardan gösterdi. Hani o kısım istediğim cevabı bana nasıl anlatıyor bilemezsin.

Wevil olayın tamamen saçmalık kaynak göster diyorum yok. İstersen bu konu hakkında 1000 sayfa yaz ama hiçbir türlü kaile almayacağım çünkü dayanaksız. Önceki mesajında da cevap vermedim bunda da cevap vermeyeceğim cevabım açık link olarak veremesende şuradan bak diyebilirdin ve bu yüzden adam akılı kaynak sunmadığın müddetçe cevaplamayacağım bu kadar basit.

Yonkou kısmına gelecek olursak eğer dediğin gibi olsaydı en güçlü 4 korsan değil en güçlü 4 korsan grubu derlerdi.
Bunu bir kenara koyalım.

Ayrıca amiraller yonkoularla başa baş dövüşemez bunun en iyi örneği hasta, yaralı beyazsakalın hiçbir kısıtlama olmadan(acein kurtulması) Akainu'ya yaptıklarıdır.

Son olarak Kaido konusundaki cevabında ne kadar haklı olduğumu bana tekrardan gösterdi. Hani o kısım istediğim cevabı bana nasıl anlatıyor bilemezsin.
Ok :)

Shibukailer en son açıklanırken muhtemel güç sırasına göre dizilmişlerdi. Wevil Mihawk'tan bile önce açıklanmış ama gösterilmemişti. Tahminim Wevil en güçlüsü. (Luffy'nin gösterilen gücüne göre yorumladım tabii)

Shibukailer en son açıklanırken muhtemel güç sırasına göre dizilmişlerdi. Wevil Mihawk'tan bile önce açıklanmış ama gösterilmemişti. Tahminim Wevil en güçlüsü. (Luffy'nin gösterilen gücüne göre yorumladım tabii)
Bana o sahneyi yollar mısın? Ben hatırlayamadım da.

Dünya hükümeti bünyesinde dünyanın en güçlü 5. ve 6.cı korsanlarını bulundurduğunu düşünmüyorum, düşünmekte istemiyorum.

İlk 10'a belki girer Mihawk ile Weevil, ama velakin, Marco - Beckman - Shiryu - Jozu - Jack etmeyecekler, etmezler.

Son düzenleme:
Dünya hükümeti bünyesinde dünyanın en güçlü 5. ve 6.cı korsanlarını bulundurduğunu düşünmüyorum, düşünmekte istemiyorum.

İlk 10'a belki girer Mihawk ile Weevil, ama velakin, Marco - Beckman - Shiryu - Jozu - Jack etmeyecekler, etmezler.
Ne Jozu imiş arkadaş. :) Jozu balon beyler.

Kısmen doğru bir önerme. En güçlü 5.ye sahiplerdi ancak artık sahip değiller. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık