Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Magellan'ın meyvesi en fena olanıydı. Oyum ona gidiyor.

Güzel yazmış, katılıyorum. Law'ın meyve dövüş için yeterli değil, doktorluk için iyi ama. Karşısındaki b.haki ve k.haki ile kolaylıkla etkisizleştirir ama çöp rakipleri rahat alır.
Law'ın meyvesinin sınırı yok. Tamamen kullanıcısına bağlı. 2 yıl önce ufak bir room açabiliyorken şimdi ada kadar acabiliyor. Bu da çok daha büyük saldırı gücü demek oluyor. Bir 2 yıl sonra çok daha güçlüsünü yapamaz diyemeyiz. Kendi gücüne, enerjisine bağlı bir durum.

Ek olarak rakibin hakisi sağlamsa bu meyve işlevsiz kalıyor demişsin. Hakisi sağlamsa işlevsiz kalmayan meyve yok ki.

Law'ın meyve iyi hoş ama doktor olmayanın elinde hiç olur. Law yüzünden bu seviyede zaten. Garp yese o meyveden bir cacık olmazdı. :D

Lastiği yonko satacaktı.Düşünün o kadar önemli ve değerli.Öyle 3 beş kuruşa da satmaz çok değerli bir hazine olarak saklıyordu.Yanından ayırmıyordu.Ope ope ne ki bunun yanında.Ya kaptanın meyvesi diye saklıyordu yada çok değerliydi.Başka ne açıklaması var.

7 oy gururla sayfada yerini almış. :) Ama yetmez.

Ek olarak rakibin hakisi sağlamsa bu meyve işlevsiz kalıyor demişsin. Hakisi sağlamsa işlevsiz kalmayan meyve yok ki.
Nasıl yok magellan var, kuş kafesi v.s. aklıma ilk gelenler. Room ile olmaz sadece bu işler, doktorluğa devam etsin, serideki görevide o bence, yani geri hizmet.

Doktor meyvesini en iyi paramecia yapanlara selam olsun.

Odayı 1+1'den 3+1'e çıkardı gibi ilginç kapitalizm içerikli mesajlar mı dersin, Mingo'nun yerini değiştirdi gibi yine evdeki bir eşyanın yerini değiştirmiş algısı yapan mesajlar mı dersin :) Mingo'nun yeri değiştiğinde ölümcül bir hastalığa falan yakalanıyor sanırsın :D

O bu değil, nikyu nikyu dehşet. Her şeyin yönünü değiştirebilme yeteneği her şeyin yerini değiştirebilme yeteneğine 10 basar.

Doktor meyvesini en iyi paramecia yapanlara selam olsun.

Odayı 1+1'den 3+1'e çıkardı gibi ilginç kapitalizm içerikli mesajlar mı dersin, Mingo'nun yerini değiştirdi gibi yine evdeki bir eşyanın yerini değiştirmiş algısı yapan mesajlar mı dersin :) Mingo'nun yeri değiştiğinde ölümcül bir hastalığa falan yakalanıyor sanırsın :D

O bu değil, nikyu nikyu dehşet. Her şeyin yönünü değiştirebilme yeteneği her şeyin yerini değiştirebilme yeteneğine 10 basar.
Senin tepkine bir şey demiyorum. Ama bazı arkadaşlar Law+Sugar kombosuna bütün karakterleri yenilten arkadaşlarken Law'ın birinin yerine değiştirebilmesinin ne kadar önemli bir olgu olduğu ortada.

Diğer taraftan biraz daha fantastik düşün.:D Düşünsene bir eliyle diğer tekniğini yaparken tekniğin etki edeceği yere o adamı ışınlıyor.:D Müthiş fantastik bir meyve. Ve sen ne kadar sınırsızsan meyven de o kadar sınırsız.

Senin tepkine bir şey demiyorum. Ama bazı arkadaşlar Law+Sugar kombosuna bütün karakterleri yenilten arkadaşlarken Law'ın birinin yerine değiştirebilmesinin ne kadar önemli bir olgu olduğu ortada.

Diğer taraftan biraz daha fantastik düşün.:D Düşünsene bir eliyle diğer tekniğini yaparken tekniğin etki edeceği yere o adamı ışınlıyor.:D Müthiş fantastik bir meyve. Ve sen ne kadar sınırsızsan meyven de o kadar sınırsız.
Yok aga, irreti oldum ben bir kere o meyveden. Hem iş fantaziye kalsa diğer meyvelerin önünü de alamazsın. Sadece ope ope'ye mi uğruyor fantazi ? :)

Senin bu konudaki bakış açına bir şey demiyorum. Ope Ope'den iyi olabilecek meyveler de var bence yorum farkına bağlı olarak. Fuji, Shiki'nin meyveleri de çok iyi bence.
Aslında kısıtlanmasa en iyi meyve Fujitora'nın. Sınırlama, dünyayı yörüngesinden oynatsın. Ope ope zaaflı bir meyve. Yarın Law'ın yancı olduğu iyicene anlaşılınca gözden biraz daha düşer bu meyve.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık