Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Nikyu Nikyu, Doku Doku, Kage Kage, İto İto... Özellikle Doku Doku'ya karşı fiziksel olarak saldırmak bile intihar demek zaten :)
Hiçbiri lastik gibi değil hepsi darbeyi hisseder asıl bedenine yediğinde o an yakalandığında.Ama lastiğin böyle bir sorunu yok zaten luffy o yüzden hoyrat davranmaya alıştı aslında çok darbe alıyor.Lastik olmasa bence k.hakisi daha iyi olurdu.

Nikyu Nikyu, Doku Doku, Kage Kage, İto İto... Özellikle Doku Doku'ya karşı fiziksel olarak saldırmak bile intihar demek zaten :)
Kuma'nın meyvesini çıkıyorum çok net sırlarına vakıf olamadık. Hemde robot olduğu için değerlendirmiyorum. Ama vücuduna alıcağı darbeyi sektiremez. Hep eliyle karşılamak zorunda.

Doku dokuya gelelim, lufy tek jet pistole Magellan'dan kan aldı diz çöktürdü. Hakili çok sağlam vuran biri işini bitirdi. Luffy'de mum ile iyi kapıştı ama o zamanlar aralarında siklet farklı vardı.

Kage'ye gelelim teke tekte gölge bulamazsın.

İto zaten öyle iyi bir meyve değil. Neden dersen, meyve uyanmış hali bile buydu, asla daha fazlası olmayacak. Diğer meyveler uyansa kim bilir daha neler çıkar.

Bu meyvelerin hepsi sıradan insan, kolu bacağı kırılır öylece kalırlar. Ama kimse lastik adamın parmaklarını boynunu kıramaz. Robin mesele yapamaz ama diğer herkesin boynunu kırar, 3 ay komada kalırlar.
Desene Zoro ile Sanji de zoan rakiplerine karşı lastik sayesinde savasabildi.
Sen demiyormuydun Lucci farklı Luffy onu orada tutmasa herkes yalan olurdu diye. 2 kat fark var ve işte lastik o farkı kapatıyor. Sanji'yi al duvara at vücudu hasar alır ama lastiksen hasar almazsın.

Hiçbiri lastik gibi değil hepsi darbeyi hisseder asıl bedenine yediğinde o an yakalandığında.Ama lastiğin böyle bir sorunu yok zaten luffy o yüzden hoyrat davranmaya alıştı aslında çok darbe alıyor.Lastik olmasa bence k.hakisi daha iyi olurdu.
Doku Doku nasıl lastik gibi değil yahu. Kullanıcısına dokunmak bile ölümcül bir zehire maruz bırakıyor, dokunamıyorsun adama. Gomu Gomu'ya bin basar be. Hakili vurulduğunda Luffy'de darbeyi hissediyor sonuçta. Kesici saldırılara karşı zaten lastiğin hiçbir manası yok. Luffy'nin hoyrat davranması konusuna ise katılıyorum, ama bu durum azalmaya başladı New World'de, çünkü herkesin hakisi var vuran yamultuyor.

Kuma'nın meyvesini çıkıyorum çok net sırlarına vakıf olamadık. Hemde robot olduğu için değerlendirmiyorum. Ama vücuduna alıcağı darbeyi sektiremez. Hep eliyle karşılamak zorunda.

Doku dokuya gelelim, lufy tek jet pistole Magellan'dan kan aldı diz çöktürdü. Hakili çok sağlam vuran biri işini bitirdi. Luffy'de mum ile iyi kapıştı ama o zamanlar aralarında siklet farklı vardı.

İto zaten öyle iyi bir meyve değil. Neden dersen, meyve uyanmış hali bile buydu, asla daha fazlası olmayacak. Diğer meyveler uyansa kim bilir daha neler çıkar.

Bu meyvelerin hepsi sıradan insan, kolu bacağı kırılır öylece kalırlar. Ama kimse lastik adamın parmaklarını boynunu kıramaz. Robin mesele yapamaz ama diğer herkesin boynunu kırar, 3 ay komada kalırlar.

Sen demiyormuydun Lucci farklı Luffy onu orada tutmasa herkes yalan olurdu diye. 2 kat fark var ve işte lastik o farkı kapatıyor. Sanji'yi al duvara at vücudu hasar alır ama lastiksen hasar almazsın.
Konunun onunla alakası yok. Sen zoan karşısında lastik dedin ben de sana Sanji Zoro örneklerini verdim. Lastik yerine Luffy de elmas olsaydı grandlineın ilk yarısında çizik bile almazdı.

Karakterleri değil, meyveleri karşılaştırdığımızı sanıyordum. Verdiğim örnekleri de Lucci'ye karşı söyledim. Adamın karşısında sadece Gomu Gomu kullanıcısı durabilirmiş gibi konuştun da.

@Millennium Wizard
Şimdi elemanın birinin meyvesi milleti tek dokunuşta Oyuncağa çeviriyor,
Biri belli bir alandaki her maddeyi manipüle edebilip 0 saldırı alıyor gücü yettiğince,
Biri şahsın yaşıyla oynayabiliyor,
Biri her noktada uzuvlarını çıkarabiliyor,
Biri yaşam enerjisini çekebiliyor,
Bir diğeri gerçek anlamda tek atan yüklü miktarda zehir üretebiliyor ve sen...
Lastik en güçlü meyve mi diyorsun?
Yapsınlar luffy de onların yaptıklarının dengini fiziksel saldırı kombinasyonlarıyla yapıyor ve o meyvelerin veremeyeceği en güçlü savunmaya sahip.Tabii guradan sonra.Wb saldırıları bile depremle karşılıyordu ondan sonra lastik gelir.Lastik savunma olarak en iyi saldırı olarakta üstlerde.Bu şekilde dengeleyince 2.sıraya oturabilir.Saldırı yönünden daha güçlüler olsa da.

Doku Doku nasıl lastik gibi değil yahu. Kullanıcısına dokunmak bile ölümcül bir zehire maruz bırakıyor, dokunamıyorsun adama. Gomu Gomu'ya bin basar be. Hakili vurulduğunda Luffy'de darbeyi hissediyor sonuçta. Kesici saldırılara karşı zaten lastiğin hiçbir manası yok. Luffy'nin hoyrat davranması konusuna ise katılıyorum, ama bu durum azalmaya başladı New World'de, çünkü herkesin hakisi var vuran yamultuyor.

Lastik gibi değil.Luffy bile mumla defalarca vurabildi.Bunu bir başkası da yapabilir.Mesela pica kayayla vurur asıl bedeninin umrunda bile olmaz.Olan magellana olur.

@Daredewill
Luffy Magellan'dan kan falan almadı. Hadi aldı diyelim, Magellan'nın fiziksel zayıflığı ile nasıl doku doku gibi "tek" atan bir meyveyi geçiyoruz? Güzel mantık Everest'e yürürsün.
Ne alaka doku doku mutlak savunmaya sahip değil işte bu kadar basit. Usopp lastik olsun kim vurursa vursun en fazla köyüne kadar uçar ama doku doku yerse ölür. Bu kadar basit. Daha ne açıdan değerlendirdiğimi anlamamışsın.:(
Karakterleri değil, meyveleri karşılaştırdığımızı sanıyordum.
Karakterleri değerlendirmedim. Lastik gibi mutlak savunması yok onu dedim. Doku seni korumuyor ama lastik koruyor, bu örneği vermeyim mi?

Lastik ve diğerleri üstüne koyar ama İto bu kadar, uyanış ve bitti.

Ne alaka doku doku mutlak savunmaya sahip değil işte bu kadar basit. Usopp lastik olsun kim vurursa vursun en fazla köyüne kadar uçar ama doku doku yerse ölür. Bu kadar basit. Daha ne açıdan değerlendirdiğimi anlamamışsın.:(

Karakterleri değerlendirmedim. Lastik gibi mutlak savunması yok onu dedim. Doku seni korumuyor ama lastik koruyor, bu örneği vermeyim mi?

Lastik ve diğerleri üstüne koyar ama İto bu kadar, uyanış ve bitti.
Elmasa cevap gelmedi? İto ito gibi organ dikip sarmaya yarayan bir meyveyi küçümsemeye çalışmanız beni uzuyor. Plazma tvden tut kukla ve görünmeyecek kadar ince olmaları bile ayrı bir olay.K us kafesi de ayrı bir olay. Üretim açısından bir sıkıntısı yok gibi duruyor. Kebap.

Konunun onunla alakası yok. Sen zoan karşısında lastik dedin ben de sana Sanji Zoro örneklerini verdim. Lastik yerine Luffy de elmas olsaydı grandlineın ilk yarısında çizik bile almazdı.
Elmas olsa evet çizik almazdı ama kum adam onu kuruttuğunda su ile eski haline dönemezdi. Elektrik adam çarptığında işi biterdi. Gölge adam ile gölge alıp dövüşemezdi. Uçamazdı, craker yiyemezdi.
Elmasa cevap gelmedi? İto ito gibi organ dikip sarmaya yarayan bir meyveyi küçümsemeye çalışmanız beni uzuyor. Plazma tvden tut kukla ve görünmeyecek kadar ince olmaları bile ayrı bir olay.
İto'yu küçümseyen yok bak o başka bir nokta, adam meyveyi fullemiş yahu işte hepsi o kadar. Hani şöyle düşün İto 82 basıyor ve biz 82 lik halini gördük. 90'lık meyvelerin ise 70 kadar bastığını gördük ama meyve 90'a çıkabiliyor. Bu yanıltmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık