Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Seride hala bilmediğimiz meyveler var ya da gördüklerimizden doğru dürüst bilmediklerimiz. Luffy ana karakter olduğu ve sürekli onu takip ettiğimiz için meyvesini tüm detayına göre biliyoruz. Bu yüzden de göze batıyor.
Yine de belki olabilir tabi ama Gomu Gomu'nun en iyi ikinci paramecia olduğunu sanmıyorum.
Bence Issho'nun meyvesidir.

Yami her şeyin antisi falan deniyor ama lastik ondan aşağı kalmıyor. Croco bunu kurutur, Luffy su ile kendine gelir. Elektrik zaten işlemiyor. İstediği gibi gölge alıyor. En son Craker yiyordu daha ne olsun.:D
Aynen.Çıkarmadığı form kalmadı millet g6 bekliyor haki denmesin meyve müsait.Shanks meyveyi saklıyor burgess hemen çalmaya çalışıyor.Bir kere çok güçlü olduğu buradan ortada.

Bir tek sen öyle düşünüyorsun diyordun.Üşenmedim yorumları tek tek okudum. :D Benim gibi düşünen başkaları da varmış.Beni kendimden şüpheye düşürmüştün.:S
Bir tek sen değil gördüğümüz gibi yanına çektiğin Daredewil ve Cavit gibileride senin gibi düşünüyor. Vallaha istediğiniz gibi düşünün.:D Umurumda değil. Ama Mangaka'nın bile bakış açısı ortada iken işte dediğim gibi siz düşünmeye devam edin.:D

Ben eski yorumlardan bahsediyorum geçmiş sayfalara bakarsan görürsün.
Bir tek sen değil gördüğümüz gibi yanına çektiğin Daredewil ve Cavit gibileride senin gibi düşünüyor. Vallaha istediğiniz gibi düşünün.:D Umurumda değil. Ama Mangaka'nın bile bakış açısı ortada iken işte dediğim gibi siz düşünmeye devam edin.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık