Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü 2. Paramecia Şeytan Meyvesi

En Güçlü 2.Paramecia Şeytan Meyvesi

• Kullanılan toplam oy
    251
Law'ın meyvesi tabiki ope ope , üstüne meyve tanımam logiadan bile daha iyi bana göre , Law 30'lu yaşlarda o meyveyle neler yapabilir düşünmesi zor değil.

İssho-San'ın meyvesi en güçlü 2. parameciadır bence.Çok süper meyve bence.Logia-Zoan dinlemez gömer yere.

Oyum Doku Doku no mi'ye
aslında gomu gomu no mi dışardan bakılınca çok sade geliyor, lastik meyvesi hıh en fazla ne olabilirki ama luffy'nin bulduğu teknikler sayesinde çok güçlü bir hale geliyor her meyvenin böle sınırları zorlayan teknikleri olabilir. biraz saçma olcak ama kizarunun meyvesini kullanarak geleceğe gidebilirsin :D

yeni üyeler var sanırım konular hortluyo :) ben nikyu demiştim sanırım fuwa ve nikyu en sevdiklerimdi zaten. birsürü paramecia çıktı şimdi dof isso barto dofun adamları falan ama gene olsa gene nikyu derdim. akıllı ve güclü bir kullanıcıda dokunulmaz bir meyvedir bence. seride ışık hızına en yakın hareket etmeyi saglıyan bir meyve. yansıtma özelligi muhteşem ( wb nin deprem yumrugu kizarunun lazeri gibi saldırılarıda yansıtabilir bence ki buda akıllı bir şekilde kullanıcak bir karakterde yenilmezligini ilan etmek olur. bide haki kastınmı üstüne tadından yenmez

yeni üyeler var sanırım konular hortluyo :) ben nikyu demiştim sanırım fuwa ve nikyu en sevdiklerimdi zaten. birsürü paramecia çıktı şimdi dof isso barto dofun adamları falan ama gene olsa gene nikyu derdim. akıllı ve güclü bir kullanıcıda dokunulmaz bir meyvedir bence. seride ışık hızına en yakın hareket etmeyi saglıyan bir meyve. yansıtma özelligi muhteşem ( wb nin deprem yumrugu kizarunun lazeri gibi saldırılarıda yansıtabilir bence ki buda akıllı bir şekilde kullanıcak bir karakterde yenilmezligini ilan etmek olur. bide haki kastınmı üstüne tadından yenmez
Aynen katılıyorum. Kumaya her zaman buq olarak baktım Oda akl8nı almasaydı yenilmez gibi karakter. Direk korsanlar krali yani az haki kassa :cool:

Kuma varken nasıl macellana bu kadar oy çıktı anlamadım. Kuma tek uruss shock ile magellanla birlikte imper downu suya gömer macellanın da zehirini bok gibi etrafa saçar. Çok güçlü bit meyve. Belki shikhi karşılaştırılır gerisi hikaye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık