Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Çok Utandığınız Anınız

Boyle Konular Forumda Olmali mi ?

• Evet, hem egleniyoruz , guluyoruz.

Kullanılan: 136 79.5%
  • Hayir, Ne Gerek var

Kullanılan: 35 20.5%

• Kullanılan toplam oy
    171
Yok aile evine gitmemek kâfi gelir. Arkadaşlarının görüp görmemesi önemli değil.

Anlatılmaz yaşanır derler ya o hesap işte. :/ Güzelce vakit geçirirken bir anda antrenin lambasının yandığını gördük. O an birbirimize öyle bir baktık ki akıllara zarar. Bildiğin zaman yavaşladı lan, bir ton şey düşündüm. Nasıl açıklama yapsam, nereye saklansam, nasıl çıksam gibisinden işte. Kız arkadaşım ise kendinden geçti zaten korkudan. Eli ayağı titredi kızcağızın. Neyse işte kalın bir ses "Zeynep biz geldik!" diye bağırınca film koptu zaten bende. Üstümü başımı topladığım gibi balkona attım kendimi. Gece olduğu için birileri yoktu neyse ki dışarıda. İlk amacım hemen yandaki yangın merdivenine gitmekti ama kapı kilitliymiş. Ne yapsam ne etsem derken kapı kolunun sesini duydum. O an bi hass çektim. Kız duş aldım müsait değilim dese de ben o ara aşağıya doğru süzülmeye başlamıştım bile. ;/ Aşağısı çimendi de hasar almadım neyse ki. Sonra da Şener Şen misali topuklarımı kıçıma vura vura kaçtım. Bina aralarında karanlık bir yer bulayım derken uzaklardan sapık vaarr diye bağıranı da duydum tabi bu arada. :S Hızlıca üstümü giyip attım kendimi arabaya. Sonrası malum işte eve gittim.

Aha böyle oldu işte. Ha bu arada ayakkabımdan da oldum. Ben gittikten sonra ayakkabımı dolaptan alıp dışarı atmış. :D En çok da buna üzülmüştüm. Daha yeni aldıydım lan. :S

@amaneden
Neredeyse Big News olacaktık ellam. :oleyo:
Bunlar sadece filmlerde olmuyor muydu ya :D Eyyy Adana nelere kaadirsin. :oleyo:

Yok aile evine gitmemek kâfi gelir. Arkadaşlarının görüp görmemesi önemli değil.

Anlatılmaz yaşanır derler ya o hesap işte. :/ Güzelce vakit geçirirken bir anda antrenin lambasının yandığını gördük. O an birbirimize öyle bir baktık ki akıllara zarar. Bildiğin zaman yavaşladı lan, bir ton şey düşündüm. Nasıl açıklama yapsam, nereye saklansam, nasıl çıksam gibisinden işte. Kız arkadaşım ise kendinden geçti zaten korkudan. Eli ayağı titredi kızcağızın. Neyse işte kalın bir ses "Zeynep biz geldik!" diye bağırınca film koptu zaten bende. Üstümü başımı topladığım gibi balkona attım kendimi. Gece olduğu için birileri yoktu neyse ki dışarıda. İlk amacım hemen yandaki yangın merdivenine gitmekti ama kapı kilitliymiş. Ne yapsam ne etsem derken kapı kolunun sesini duydum. O an bi hass çektim. Kız duş aldım müsait değilim dese de ben o ara aşağıya doğru süzülmeye başlamıştım bile. ;/ Aşağısı çimendi de hasar almadım neyse ki. Sonra da Şener Şen misali topuklarımı kıçıma vura vura kaçtım. Bina aralarında karanlık bir yer bulayım derken uzaklardan sapık vaarr diye bağıranı da duydum tabi bu arada. :S Hızlıca üstümü giyip attım kendimi arabaya. Sonrası malum işte eve gittim.

Aha böyle oldu işte. Ha bu arada ayakkabımdan da oldum. Ben gittikten sonra ayakkabımı dolaptan alıp dışarı atmış. :D En çok da buna üzülmüştüm. Daha yeni aldıydım lan. :S

@amaneden
Ahahha bombaymış lan bu :D

İlkokul ortaokul zamanlarında tombiş bir çocuktum, bundan dolayı çok dalga geçerlerdi benimle, hergün birini döverdim bu yüzden.
Ama birgün dersteyiz, hoca çocuğun birini kaldırmış tahtada dövüyor.
O sırada tüm sınıf gülmekten çıldırıyo tabi bende dahil, o değilde ne manyakmışız. :D
Neyse ben gülerken tahtada dayak yiyen bebe ''sen gülme ulan ayı diye bağırdı'', tabi herkes yerlerde o an. :D
Normalde bundan utanmazdım, ama sevdiğim kızın önünde rezil olunca baya kötü oldum.
Bunu diyen bebe de gerizekalıydı biraz, 4. sınıfa kadar okuma yazma öğrenememiş.
Özel eğitim sınıfından gelmişti zaten, kafadaki tahtaların eksik olduğu sadece tipinden belliydi.
Ama intikamımı çok pis almıştım, baya sağlam dövdüm köftehoru.
Sonra babası geldi eyvah ben öldüm triplerine girdim, meğer babasıda kafa adammış kanka olduk, soda falan ısmarladı.
Ama dayağı haketmiş şerefsiz!

Moderatör tarafında düzenlendi:

@amaneden
Ahahdhsmfmskd olum efsane.

18 Mart için tören vardı okulda 2 sene önce. Ozamanlar saçlarım omuzlarıma kadar geliyordu (Hoş hala öyle.) Saçımı örmek istedim ama kendim beceremediğimden sınıftan birine yaptırdım. O anda arkadaş aşağıya çağırıyordu Tören var hoca çağırıyor diye bende hemen örme işi biter bitmez inerim aşağıya dedim. Saçımı ören kızda sürekli bana takılır şaka yapar bende ona öyleyimdir. Oda ilk okul kız çocukları gibi saçımı örmüş sırf şaka olsun diye. O sıra işte bi bak kendine dedi bende gerek yok dedim aşağıya koştum. Herkesin içine o saçla indim sonra kendime baktım herkesin surat ifadesini görünce utancımdan yerin dibine girmiştim.

Lisede derste uyuyodum fena uyumuşum haliyle çişim gelmiş ve depo dolmuş. Biyolojik bir tepki olarakta ereksiyon olmuşum. Hoca o esnada tahtaya kalkıp silmemi istedi. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Aşırı utanmıştım. Neyseki bir arkadaşım gönüllü olarak son anda kalktı ve beni kurtardı.... gerçek bir anıdır. Çekinmeden anlatmak istedim.

3 kişilik bir odada kalıyorum okul yurdunda. Gece üstüm çıplak, altımda da boxer'la uyurum. Sabah uyandığımda bir baktım ki oda arkadaşımın manitası odada. Kahvaltı yapacakmışız. Oda arkadaşım elli defa "kalk artık Yağızalp kalk hadi kahvaltı yapacaz" falan diyor, ulan ben de erekte olmuşum hala uyuyor rp'si yapıyorum. N'apsam diye düşünürken kızın bakmadığı bir anda yorgan üstümde bir şekilde uzanıp eşofman altımı ve üstümü aldım sandalyemden. Yorganın içinde aptal gibi debelenip giymeye çalışıyorum bunlar da bana bakıyor falan. Salak salak şeyler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık