Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Çok Abartıldığını Düşündüğünüz Ark

En Abartılmış(Overrated)Olduğunu Düşündüğünüz Arc ?

• East Blue

Kullanılan: 0 0.0%
  • Water 7/Enies lobby

Kullanılan: 5 7.8%
  • Marineford

Kullanılan: 10 15.6%
  • Sabaody Archipelago

Kullanılan: 1 1.6%
  • Impel Down

Kullanılan: 2 3.1%
  • Wano

Kullanılan: 21 32.8%
  • Arabasta

Kullanılan: 5 7.8%
  • Dressrosa

Kullanılan: 9 14.1%
  • Skypiea

Kullanılan: 8 12.5%
  • Whole Cake Island

Kullanılan: 3 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    64
Ben wanoyu böyle karizmatik tipi düzgün ve çok sağlam samuraylarla dolu olacak diye bekliyodum yani zoro ve kamazou tipinde fiziğinde adamlar olur diye hayal ediyordum bi de baktık ki ses tonuna koca kafasına atladığımın orochisi, malum kezolarımız gibi full makyaj kanjuro falan filan var. Balon ki ne balon. Wano abicim wano

Seride güç dengesi denilen naneye son çivinin çakıldığı , hatta maalesef dalga geçildiği arc wano.

En kötü arc wanodur , karşı iddiası olanları sahneye alalım.

Balıkadam adası varken Wano'ya en kötü diyen zevksizdir. Balıkadamda Oda aştı kendini. Her arc bir ağlak prenses vs diyen fanlara "heee öyle yaparım size ne" der gibi her klişeyi abartarak kullandığı(ağlak prenses harbi ağlaktı Luffy'i bile bezdirdi) ama hiçbir yenilikçi şey eklemediği bir arctı.

Haaa Wano güzel mi? Ortalama bence. Zaman atlaması sonrasının Thriller Bark'i, Skypeası tadında. Fazlaca uzatılan, yer yer sıkıcı ama ilgi çekici yanları da olan...Ama sanırım iki yonkounun olduğu arcın en azından bir Water 7 etkisi yaratması bekleniyordu o yüzden biraz hayal kırıklığı etkisi oldu. Ama ben kişisel olarak Wano'da Whale Cake'in ilk yarısından daha fazla zevk aldım şimdiye dek.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık