Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Adam kolluk kuvvetlerinde çalışan, kendini masum insanları korumaya adamış biri.
Karşısındaki de bir canavar.
Böyle durumlarda bu tür teşkilatlara sızılması çok sık kullanılan bir savaşma yöntemidir.
Buna nasıl hainlik dendiğini anlamıyorum. Mesele orada. Adam görevini yaptı ve Doflamingo'yu engellemeye çalıştı.
Bu yaptığına kahramanlık denmiyorken, hainlik denmesi asıl tartışmamız gereken konu değil mi?
"Kahramanlikta" bir sorun yok. "Kardeş'lik" farklı "adamı olmak" farkli. Birisinde kan bağı var digerinde yok. Anlatabilmisimdir umarim :) :(

Ne kardeşi be?
Adam gözlerinin önünde babasını öldürüp, kafasını kesmiş.
Böyle bir canavarla ne kan bağı, ne kardeşliğinden bahsediyoruz?
Bunu inkar etmen senin yorumunun olduğunu gösterir. Halbuki biz tamaminin yorumuma esdeger olarak tartisiyoruz. İkiside aynı anne baba'dan mı türemis? Sen manevi acidan oyle dersin ama hem maddi acidan hem manevi acidan olmasina karsi cikarsin :(

"Kahramanlikta" bir sorun yok. "Kardeş'lik" farklı "adamı olmak" farkli. Birisinde kan bağı var digerinde yok. Anlatabilmisimdir umarim :) :(
Doflamingo'nun sıradan bir insan olduğunu sanıyorsun, anladığım kadarıyla.
Doflamingo, Rosinante'nin abisi değil, babasının katili diye de bir düşün. Bir de öyle tartışalım.
Çünkü ben ne zaman Doflamingo, Rosinantenin abisi diye düşünsem daha bir bileniyorum ona. Düşünsene baban öldürülmüş.
Ve katili öz abin.
İki ağır travma.

Canavar. Doflamingo sadece bir canavar. Ne o öldürdüğü adamın evladıydı, ne de Rosinante'nin abisi.
Annesi bu anlaşılmadan öldü diye seviniyorum hatta. :üzgünüm:

Doflamingo'nun sıradan bir insan olduğunu sanıyorsun, anladığım kadarıyla.
Doflamingo, Rosinante'nin abisi değil, babasının katili diye de bir düşün. Bir de öyle tartışalım.
Çünkü ben ne zaman Doflamingo, Rosinantenin kardeşi diye düşünsem daha bir bileniyorum ona. Düşünsene baban öldürülmüş.
Ve katili öz abin.
İki ağır travma.

Canavar. Doflamingo sadece bir canavar. Ne o öldürdüğü adamın evladıydı, ne de Rosinante'nin abisi.
Annesi bu anlaşılmadan öldü diye seviniyorum hatta. :üzgünüm:
Yahu ben Dofflamingo sütten çikmiş akkasik demedim ki ? O zaten suclu am... Aa dur dur Rosinante'de Dofflamingo'nun yaninda kaliyordu o da suçlu o zaman. Yine açık yakaladım :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık