Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Hawkins'in Law'ın adamlarını öldürmesi diyerek seni sinirlendiriyorum.:respect:
Daha ölen bir kalp korsanı yok yalnız. :artiz:
Şimdi Bepo'nun ne halde olduğunu bilmiyoruz. Apoo onu öldürmüşse ya da öldürürse Apoo'yu bırakıp Hawkins'e mi bileneceksin?

Şu forumda insanların konuyu durup durup Law'a getirme çabasını anlamıyorum. Fan olan benim, ben bile bu kadar düşünüp sayıklamıyorum bu adamı? :artiz:

Daha ölen bir kalp korsanı yok yalnız. :artiz:
Şimdi Bepo'nun ne halde olduğunu bilmiyoruz. Apoo onu öldürmüşse ya da öldürürse Apoo'yu bırakıp Hawkins'e mi bileneceksin?

Şu forumda insanların konuyu durup durup Law'a getirme çabasını anlamıyorum. Fan olan benim, ben bile bu kadar düşünüp sayıklamıyorum bu adamı? :artiz:
Şöyle degerlendirip aklini karıstiriyorum :D
Simdi Apoo'nun da Kaido'ya hainlik ettiğini dusunebiliriz cunku bu adam ortalikta yok ve ne yaptigi belli degil. Ama Hawkins hainlik ediyor ondan sonra tam sadakat gostererek ve gorev geregi Law'i oldurmeye calisarak (yani Kaido'ya dusman olan kisiyi) Kidd'e yaptigi hainligini Kaido'ya yapmayarak Hainligini notrleyerek Apoo'dan daha masum oluyor.

Bu konuda son favorim, semirik Aşura'dır. Cinleniyorum herifi görünce. Kaido tarafına geçse daha karakterli bir hain olurdu.

Şöyle degerlendirip aklini karıstiriyorum :D
Simdi Apoo'nun da Kaido'ya hainlik ettiğini dusunebiliriz cunku bu adam ortalikta yok ve ne yaptigi belli degil. Ama Hawkins hainlik ediyor ondan sonra tam sadakat gostererek ve gorev geregi Law'i oldurmeye calisarak (yani Kaido'ya dusman olan kisiyi) Kidd'e yaptigi hainligini Kaido'ya yapmayarak Hainligini notrleyerek Apoo'dan daha masum oluyor.
:hoo:
Yani Apoo'nun tek suçu, Oda'nın onu çizmemiş olması mı?

Anlıyorum kardeş. Açıklama için teşekkürler. :good:

Bi dur acılı çiköftem gelecek bölüm belli olacak ne mal olduğu. Şimdilik erken. :D
Beni ilgilendirmez, ben notumu verdim bir kere. Ona karşı çok isotluyum. Halkı açlıktan kırılırken, smile yerken semirmiş mi, semirmiş.
Rayleigh konusunda çok haklısın, meyocum. Ama Sanji'ye ayıp ediyorsun.

Hayır daha ne yaptığı belli olmaması. Hawkins en azından is yapiyor ama ne mâlum Apoo'nun BM calismamasi degil mi???
İhtimallerden yola çıkarak adama demediğini bırakmadın ama onu ne yapacaz?
Ne malum Kaido'nun verdiği çok önemli bir görev için bir yerlerde canını ortaya koymadığı, değil mi?

Beni ilgilendirmez, ben notumu verdim bir kere. Ona karşı çok isotluyum. Halkı açlıktan kırılırken, smile yerken semirmiş mi, semirmiş.
Rayleigh konusunda çok haklısın, meyocum. Ama Sanji'ye ayıp ediyorsun.
Sanji'nin cevabını bekliyorum. İhtiyara bir şey olursa Sanji'yi affedemem. Zeff, bunu hak etmiyor. :üzgünüm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık