Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Squardo gerizekalı olduğu için hainlik yaptı. Onu geçin.

En büyük hainliği korsan gibi korsan, adi mi adi Teach yapmıştır. Bilerek ve isteyerek bir plan üzerine Wb tayfasına yılan gibi sarılmış zamanı gelince de nakamasına pıçak atmıştır.

Onun dışındaki en büyük hainnn bence;

Çürümüş, küflü Fransız peyniri Sanji'nin kaptanına yaptıklarıdır :mincika:
Kesinlikle katılıyorum.

İhanetlerinin altında yatan sebep önemli bence. Teach tamamen bencil sebeplerle yaptı her şeyi ama zaten kafadan ihanet etmek için girmişti tayfaya. İhanet sayılır mı bilmiyorum.

Garp'ı adam olarak görmesem de ihanet ettiğini düşünmüyorum. Babalarının günahını çocuklar çekmez görüşüyle Ace'i yetiştirmiş olsa da Ace ve Luffy'e bir seçenek sundu denizci olmaları için. Kabul etmeyip korsan ve düşman oldular. Bu konuda yapacak bir şeyi yoktu.

Daha önceki konuda Squardo ve Corazon demişim. Aileye ihanet diye. Şimdi bakınca hala ikisini sayabilirim. Daha büyük hainlik yok. Her ne olursa olsun baba ve abiye ihanet... Benim kitabımda yazmaz böyle bir şey.

Birinci belli ikinciyi tartışabilmek mümkün olabilir.Ayrıca intikam almakla kötülük yapmakla ihaneti karıştıranlar yorum yapmasın mümkünse.Please :/

Hainliğe nasıl bakıldığına bağlı.
O kişi kötüyü görüp de mi arkasını dönmüş?
O kişi kendi çıkarları için mi arkasını dönmüş?
Bunlar çok önemli.

Bana göre en temizinden hain teach'dir

Corazon kötülüğü görüp arkasını dönmüş birisi. Ben corazon olsam abimi öldürmeye çalışırdım ama corazon daha evrensel düşünmüş. Bırakın corazon hain olsun ne fark eder? Doğru olanı yaptı sonuçta. O iyi bir hain.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık