Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
@Erkan12 ana dilimiz Türkçe bizim. Neyin ne olduğunu anlamak için sözlük anlamına ihtiyacımız yok. Yazan arkadaş bile kabul etmiş. Ben zaten espirili bir dille yazmışım. Nedir bu hırs ya tamam kalleş ve hain bambaşka şeylermiş aydınlattığın için şükranlarını sunuyorum.

Biz Tiç'i hain ve kalleş bir karakter olarak beğeniyoruz zaten. Yazılmış bir karakter olarak ama. Hain değildir diye bu kadar kasmaya gerek yok, yaptığı düpedüz ihanet. Ve bunlar kişiliğinin bir parçası. Yeri gelince yeni tayfasını bile satabilir amaçları için. Griffith'ten farkı yok gözümde.

Teach kalleştir, ama hain değildir. Bu adam hiç bir zaman WB korsanlarına macera yaşamak, onlarla dost olmak için katılmamış, tümen komutanlığı almamış. Adam mevyeyi bulup yoluna bakacaktı. Sonra Thatch'i meyveyi bulunca öldürmek zorunda kaldım diyor. Bu adam oraya kalleşlik yapma amacı ile de gitmiyor hani, yine kalleş olsun neyse, hain hiç değildir.

Thatch'i nasıl öldürdüğü de belli değil, herkes arkadan vurdu diyor da belki düello yaptılar Teach kazandı, nereden bilebiliriz, mangada gösterilmemiş sonuçta. Bir de böyle çıkarsa o zaman kalleşte olmaz gözümde.

Teach kalleştir, ama hain değildir. Bu adam hiç bir zaman WB korsanlarına macera yaşamak, onlarla dost olmak için katılmamış, tümen komutanlığı almamış. Adam mevyeyi bulup yoluna bakacaktı. Sonra Thatch'i meyveyi bulunca öldürmek zorunda kaldım diyor. Bu adam oraya kalleşlik yapma amacı ile de gitmiyor hani, yine kalleş olsun neyse, hain hiç değildir.

Thatch'i nasıl öldürdüğü de belli değil, herkes arkadan vurdu diyor da belki düello yaptılar Teach kazandı, nereden bilebiliriz, mangada gösterilmemiş sonuçta. Bir de böyle çıkarsa o zaman kalleşte olmaz gözümde.
Öyle güzel savunuyorsun ki övüyomusun yoksa teachı gömüyomusun belli değil:D:D:D

Hody'nin olmadığı ankette Corazon, Arlongun olmadığı yerde Luffy, Don Kriegin olmadığı yerde Sanji, Crocodile'ın olmadığı yerde Law, Puddingin olmadığı yerde durumu ve niyeti bilinmeyen Rayleigh.
Konseyin resmen yanlış yorumlamada, çarpıtmada çığır açmış @Shakky . :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık