Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Yapabiliyorsan yap.
Forumda böyle bir kitle varsa zaten forumdaki hiçbir anket için geçerli bir sonuç alamayız. Atıyorum Dof vs Sabo konusunda trollüne insanlar Sabo'ya oyluyor diye düşünürüm bende, kimse de aksini ispatlayamaz. Ne yapalım istiyorsun adam gibi tartışmayalım mı konuları?

Sanji hain olmuş. Squardo hain olmuş. Hainlik yapıyor 2 dakika sonra ağlıyor, bu nasıl hainlik? Ondan sonra WB için tekrar savaşmaya başlıyor. Böyle bir insana ciddi ciddi hain denir mi?
Squardo hain ama şimdi. Gitti 3 metrelik kılıcı soktu Oyaji'ye. Pişman oldu orası ayrı ama :(

Mihawk

Forumda böyle bir kitle varsa zaten forumdaki hiçbir anket için geçerli bir sonuç alamayız. Atıyorum Dof vs Sabo konusunda trollüne insanlar Sabo'ya oyluyor diye düşünürüm bende, kimse de aksini ispatlayamaz. Ne yapalım istiyorsun adam gibi tartışmayalım mı konuları?
Mihawk'ın seviyesi konusunda 18 tane ''İstese KK olur'' oyu var. Olamayacağı manga tarafından net bir şekilde çizilmiş olmasına rağmen 18 kişi oylamış. Birisi de benim. Yazarak da durumu söyledim, olamayacağını. Lakin oyumu yine ona attım. İster trollük de, ister ciddi de, ister keyfe keder attı de.

İsterse bütün forum Sabo'ya ya da Dof'a oy atsın gerçeği değiştirmeyeceği için anketleri umursamam. Ben gider yorumları okurum. Varsa fikrim söylerim.

Konuları zaten adam gibi tartışıyoruz. Ne diyeceğiz? Oylama da çok geldi diye o şıktan mı yürüyelim?

Squardo hain ama şimdi. Gitti 3 metrelik kılıcı soktu Oyaji'ye. Pişman oldu orası ayrı ama :(
Ben ona hainlik olarak bakamıyorum. Onun yerinde olsam ahiret için inzivaya çekilirim.

Mihawk'ın seviyesi konusunda 18 tane ''İstese KK olur'' oyu var. Olamayacağı manga tarafından net bir şekilde çizilmiş olmasına rağmen 18 kişi oylamış. Birisi de benim. Yazarak da durumu söyledim, olamayacağını. Lakin oyumu yine ona attım. İster trollük de, ister ciddi de, ister keyfe keder attı de.

İsterse bütün forum Sabo'ya ya da Dof'a oy atsın gerçeği değiştirmeyeceği için anketleri umursamam. Ben gider yorumları okurum. Varsa fikrim söylerim.

Konuları zaten adam gibi tartışıyoruz. Ne diyeceğiz? Oylama da çok geldi diye o şıktan mı yürüyelim?

Ben ona hainlik olarak bakamıyorum. Onun yerinde olsam ahiret için inzivaya çekilirim.
Ne çekilmesi ayakta öldü Oyaji. Adamdır adam ;)

Anket oylaması bana göre de işin bahanesi. Olay zaten yorumlarla yapılacak etkileşimde. Ama bazıları yorumları görmezden gelerek direk oylamaya karşı çıkıyor. Hatta direk anketin seçeneğine karşı çıkıyor. Troll oylar o adamı işkillendirecek durmadan. Çünkü adam yorumlar üzerinden yürüyüp karşı çıkmak istemiyor millete. O direk anket seçeneğine karşı çıkıyor, troll oy gibi bir durum varsa da iyice ateşlendiriyor bu durum onu. Karşıdakini sakinleştirip insan gibi tartışabilmeyi sağlayacakken bu ateşlenme yüzünden sıkıntılar çekmek durumunda kalınıyor.

Ben yorumları okurken direk konunun varlığına, konuda ki seçeneklerin varlığına karşı çıkıp tepki gösteren insanlar olduğu için müdahale etmek mecburiyetinde kalıyorum. Kalkıp neden Corazon seçeneği var diyeceğine Corazon'u hain olarak oylayıp yorum atan arkadaşa de niye olmasını istemiyorsan. Bu şekilde tam anlamıyla tartışma durumu olsaydı benim laf söylememe de gerek kalmazdı zaten. Benim istediğim şey zaten bu.

Son düzenleme:

Mihawk

Anket oylaması bana göre de işin bahanesi. Olay zaten yorumlarla yapılacak etkileşimde. Ama bazıları yorumları görmezden gelerek direk oylamaya karşı çıkıyor. Hatta direk anketin seçeneğine karşı çıkıyor. Troll oylar o adamı işkillendirecek durmadan. Çünkü adam yorumlar üzerinden yürüyüp karşı çıkmak istemiyor millete. O direk anket seçeneğine karşı çıkıyor, troll oy gibi bir durum varsa da iyice ateşlendiriyor bu durum onu. Karşıdakini sakinleştirip insan gibi tartışabilmeyi sağlayacakken bu ateşlenme yüzünden sıkıntılar çekmek durumunda kalınıyor.

Ben yorumları okurken direk konunun varlığına, konuda ki seçeneklerin varlığına karşı çıkıp tepki gösteren insanlar olduğu için müdahale etmek mecburiyetinde kalıyorum. Kalkıp neden Corazon seçeneği var diyeceğine Corazon'u hain olarak oylayıp yorum atan arkadaşa de niye olmasını istemiyorsan. Bu şekilde tartışma durumu olsaydı benim laf söylememe de gerek kalmazdı zaten. Benim istediğim şey zaten bu.
Benim attığım oydan yakınan arkadaş var ise beni aydınlatmaya çalışacak. Aksi halde sadece kuru gürültü yapmış olur. Bana orada 2 seçenek kadar oy verme hakkı tanınmış ve bu hakkımı kullanıyorum. Bunun bilincinde olmalı kişi. Geçenler de Sanji suçlu mudur anketine hayır dedim ve evet oy atanlar var diye sitem ettim, üstüne de durumu açıklamaya çalıştım. Olması gereken bu.

Hayırlı forumlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık