Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

En hayınn, en nalett?

• Kullanılan toplam oy
    228
Teach kendi gözünden bakılınca hain değil zaten, WB korsanları gözünden bakılınca hain oluyor. Teach değer vermedi de, onlar verdi? Fazla zorluyorsunuz.

Çarpıtmayın la dediğimizi. :/ Teach masum falan diyen yok. Kalleşin, pisliğin önde gidenidir. Çıkarları için yapmayacağı şey yoktur ama Wb ve tayfasına yaptığı ihanet değildir diyoruz sadece.

Sizin dediğiniz aynı şuna benziyor. Atıyorum Amerikan ajanı geldi bizim bir devlet dairemize yerleşti. Kimse ajan olduğunu falan bilmiyor doğal olarak ve zamanla herkes onu seviyor, kendinden sayıyor. Lakin zamanı gelince bu ajan kardeşimiz yapmak için geldiği şeyi yapıyor ve ülkeye büyük zarar veriyor. Bunun adı hainlik midir sizce? Size göre öyle anlaşılan ama bana göre alakası dahi yok.

Aynı senaryonun hain versiyonunu yazayım. Doğma büyüme Türk olan birisinin sonradan dönüp ülke bilgilerini dışarı sattığını farz edin. İşte asıl hainlik, yediğin kaba pisleme dediğimiz şey budur.

Adam profesyonelce bakıyor, nasıl ki birinci sınıf korsan olabilmek için yeri geldiğinde dövüşmemek ve geri çekilmek lazım diyor, hedefleri doğrultusunda bunu da yapmam lazım diyor. Vergo'yu neden kimse sorgulamıyor, o da yıllarda denizcilerin ekmeğini yedi sonra hepsini öldürmeye kalktı, bunu Doflamingo için yaptı ve kendi için yapmadığı için mi göze batmıyor ? Yoksa Beyazsakal sevilen birisi olduğu için mi Teach göze batıyor ?
Bak mesela Vergo onun aksini yapsaydı ne olacaktı? Bu seferde Doflamingo'ya ihanet etmiş olacaktı.

Ama Teach bunu yapmasaydı şerefiyle yaşamış olacaktı.

Teach'e 41 kişi oy vermiş. Yüzde 51. Bence insanların hainlik algısında sıkıntı yok. Sen sadece Teach'i sevdiğin için duygusal yorum yapıyorsun :)

Sen Teach'in yaptığına ne diyorsun peki? Sahtekarlık, hainlik gibi kavram olarak?

Çarpıtmayın la dediğimizi. :/ Teach masum falan diyen yok. Kalleşin, pisliğin önde gidenidir. Çıkarları için yapmayacağı şey yoktur ama Wb ve tayfasına yaptığı ihanet değildir diyoruz sadece.

Sizin dediğiniz aynı şuna benziyor. Atıyorum Amerikan ajanı geldi bizim bir devlet dairemize yerleşti. Kimse ajan olduğunu falan bilmiyor doğal olarak ve zamanla herkes onu seviyor, kendinden sayıyor. Lakin zamanı gelince bu ajan kardeşimiz yapmak için geldiği şeyi yapıyor ve ülkeye büyük zarar veriyor. Bunun adı hainlik midir sizce?

Aynı senaryonun hain versiyonunu yazayım. Doğma büyüme Türk olan birisinin sonradan dönüp ülke bilgilerini dışarı sattığını farz edin. İşte asıl hainlik, yediğin kaba pisleme dediğimiz şey budur.
üstteki yazdığında adam saten ajan adam işini yapıyor sen anlamıyorsan hainmiş demekle kalırsın. Alttaki yazıya katılıyorum

Sizin dediğiniz aynı şuna benziyor. Atıyorum Amerikan ajanı geldi bizim bir devlet dairemize yerleşti. Kimse ajan olduğunu falan bilmiyor doğal olarak ve zamanla herkes onu seviyor, kendinden sayıyor. Lakin zamanı gelince bu ajan kardeşimiz yapmak için geldiği şeyi yapıyor ve ülkeye büyük zarar veriyor. Bunun adı hainlik midir sizce?

Çok doğru bir yazı buradaki tek hain Apoo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık