Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük Fedakarlık

Bu konuya artık Sanji de eklenmeli.Adam yanlış bile düşünse feda etmiş kendini herkes için Brook'un söylemesine göre.Boyutunu tartışmak lazım.

Zoro'nunki sahne olarak içlerinde en etkileyicisiydi ama Bon-chan ile Zeff'in yaptığı bana göre daha büyük bir fedakarlık. Çünkü onların yerinde olmaktansa Zoro gibi ölmeyi tercih ederdim. Ölümden daha kötü şeyler var bu hayatta.

Zoro'nunki sahne olarak içlerinde en etkileyicisiydi ama Bon-chan ile Zeff'in yaptığı bana göre daha büyük bir fedakarlık. Çünkü onların yerinde olmaktansa Zoro gibi ölmeyi tercih ederdim. Ölümden daha kötü şeyler var bu hayatta.
Zoro'nun yaptığını tayfadan herkes yapardı zaten, ama epic bi duruma soktu olayı yere düşmemesi falan vesaire vesaire.
Ama benim en dikkatimi çeken olay belki tam bi fedakarlık sayılmaz ama Barto'nun Bellamy'i sırf aynı ringde dövüştükleri için korurken söyledikleriydi :bilmem:

1) Bon Clay tayfadan olmamasına rağmen yaptığı şey çoğu kişi yapamazdı.
2) Zoro kuma karşısındaki duruşu ve luffy için mihawk ın önünde eğilmesi.
3) Brookun şuan BM karşısında duruşu

Son düzenleme:
Zoro'nun yaptığını tayfadan herkes yapardı zaten, ama epic bi duruma soktu olayı yere düşmemesi falan vesaire vesaire.
Ama benim en dikkatimi çeken olay belki tam bi fedakarlık sayılmaz ama Barto'nun Bellamy'i sırf aynı ringde dövüştükleri için korurken söyledikleriydi :bilmem:
Aynen, dediğin gibi sahne epikti. Ayakta kalabilen Zoro haricinde bir tek Sanji vardı, o da başını sundu zaten. Söylediğin sahne ise pek etkilememişti beni. :/

Seride en fazla fedakarlığı Luffy yaptı. En büyük fedakarlığı ölümle sonuçlandığından Ace yaptı. Luffy gibi çocukluktan beri hayali uğruna yaşayan Zoro da Luffy için kellesini öne attı, fedakarlığın hasını yaptı. Bon Clay ve Zeff, kurtardıkları kişilere borçlu olduklarından değil karşılıksız fedakarlık yaptılar. Karakterlerin yaptıkları fedakarlıklar kıyaslanacak gibi değil. Beni en etkileyen hangileri oldu dersek karakterlere olan bağımdan ötürü Ace ve Zoro derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık