Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En Büyük Aşkınız Nasıldı

Boyu 189'du. Boyu boyuma dedim, hoşlandım.
Alman vatandaşlığı vardı ama aslen Alman değildi. Almanya'da doğup büyümüş, 2 yıl da İtalya'da yaşamıştı.
Benden birkaç yaş büyük olsa da, en büyük aşkımdı.
İstanbul'a gelmişti, çok güzel bir yıl geçirmiştik.
Sonra döndü Almanya'ya, ve döner dönmez evlendi. Bir daha ne aradı, ne de sordu.
Gene de, arkasından kötü konuşamam. Çok güzel anılarımız var.
Keşke kendine biraz daha dürüst davransaydı.
Çok özledim, gülüşü hala aklımda
Bende böyle efkarlı şekilde okuyorum Allah belanı vermesin

Heee ben oydum. Kızdan resim istedim sonra bayağu gğzel ama pek aktif değil.
Biriyle konuştum biraz gecen hafta. Kızın profil resmi telefonu yüzüne tutmuş aynadan boydan resim çekinmiş. . Gözü falan belli değil çene hatları belli sadece. Kaş göz burun dudak hiçbir şey belli değil. Fiziği de normal. Ben de şüphelendim işte Google görseller sağolsun fake imiş. Kıza diyorum neden fake resim kullandın . O kız bana benziyor suratı fiziği vs. dedi. Lan zaten kızın suratı belli değil nerden benzettin madem o kadar benziyorsun kendi resmini kullan ? Çok ilginç insanlar var velhasıl kelam. Sadece söyleyesim geldi.

Aşk yaşamadım tabii ki. Bu yaşta deneyimleyebilecek kadar şanslı değilim. Allah göstermesin de "gerçek aşk" denilecek şeyi bulsam bile şuanda yaşayamam zaten ama "ilk aşk" diye adlandırabileceğim şahısa az önce onu sevdiğim 1,5 - 2 yıl gibi sürede ne rezillikler yaptığımı anlatıyodum. Sapık diye dalga geçiyor şuan. Kendisi de askerde :) daha önce anlatmıştım bunu forumda sanırım. Biraz mallık gibi ama ondan hoşlandığım dönemde belki de babamın o dönemki eksikliğini kapatabilecek büyük bir erkek istemiştim yanımda. Şimdiyse eğlendiğim anılardan başka bir şey değil. Ama harbiden ne takıntılıymışım bee. Çocuğa da hissettirmemiştim son ana kadar. Verin bana ordan bir oscar.

Boyu 189'du. Boyu boyuma dedim, hoşlandım.
Alman vatandaşlığı vardı ama aslen Alman değildi. Almanya'da doğup büyümüş, 2 yıl da İtalya'da yaşamıştı.
Benden birkaç yaş büyük olsa da, en büyük aşkımdı.
İstanbul'a gelmişti, çok güzel bir yıl geçirmiştik.
Sonra döndü Almanya'ya, ve döner dönmez evlendi. Bir daha ne aradı, ne de sordu.
Gene de, arkasından kötü konuşamam. Çok güzel anılarımız var.
Keşke kendine biraz daha dürüst davransaydı.
Çok özledim, gülüşü hala aklımda
Stephen Appiah'ı atacaktım buraya, gençlerin acıklı hikayelerine üzüldüğüm için atmadım. Zehri saldın dostum bunun devamı gelir bu konuda. Çok eğlenceli mesaj olmuş.

Aşk yaşamadım tabii ki. Bu yaşta deneyimleyebilecek kadar şanslı değilim. Allah göstermesin de "gerçek aşk" denilecek şeyi bulsam bile şuanda yaşayamam zaten ama "ilk aşk" diye adlandırabileceğim şahısa az önce onu sevdiğim 1,5 - 2 yıl gibi sürede ne rezillikler yaptığımı anlatıyodum. Sapık diye dalga geçiyor şuan. Kendisi de askerde :) daha önce anlatmıştım bunu forumda sanırım. Biraz mallık gibi ama ondan hoşlandığım dönemde belki de babamın o dönemki eksikliğini kapatabilecek büyük bir erkek istemiştim yanımda. Şimdiyse eğlendiğim anılardan başka bir şey değil. Ama harbiden ne takıntılıymışım bee. Çocuğa da hissettirmemiştim son ana kadar. Verin bana ordan bir oscar.
Bugün kimin hayatını kaydırsam vol15

Buyrun

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 36)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık