Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 113 79.0%
  • İtachi

Kullanılan: 30 21.0%

• Kullanılan toplam oy
    143
Yaşlandıkça Çakra seviyesi mi yükseliyor ?
Antrenman yaptıkça da olabilir ama evet. Doğduğun chakrayla gitmiyorsun. Örnek vereyim:

Sasuke'nin 2 chidori limiti vardı:

2 yıl geçtikten sonra sasuke chakra canavarı oldu chidori spamlıyordu.

Itachi de hastalanmasa 30-40 yaşlarında epey güçlü olabilirdi bu yüzden.

Ama Naruto ile Sasuke çok geçtiler o seviyelere çıktıklarında. Hashirama'nın direk zirvesini gördük.
Nasıl ki luffy-kid-law roger-wb yi geçemez hashirama-madara yı da geçecek yok o alemde. RS resmen demigod yaptı nardo-saske yi...
Ya bu adamlar birde daha kanlı bir dünyadan geldiklerinden benim kafamda otomatikman serideki herkesten üstte kalıyorlar.Bunlardan sonraki nesiller ne kadar ninjalık yapsalar,göreve çıksalar da şunların yaşadığı dünyaya kıyasla prenses hayatı gibi kalıyor.

Antrenman yaptıkça da olabilir ama evet. Doğduğun chakrayla gitmiyorsun. Örnek vereyim:

Sasuke'nin 2 chidori limiti vardı:

2 yıl geçtikten sonra sasuke chakra canavarı oldu chidori spamlıyordu.

Itachi de hastalanmasa 30-40 yaşlarında epey güçlü olabilirdi bu yüzden.
Ben bunu 20'ye kadar yükselir diye düşünüyorum normal insan gelişimi gibi.

Yani çocukken çakran fazla değil 20'li yaşlarda zirve sonra 40'la beraber düşüyor.

Bildiğim kadarıyla Rasen Shuriken eğitimi yaparken Kyuubi chakrasını değil, kendi chakrasını kullanıyordu. Hatta Gaara ile dövüşürken veya animenin başında dandik bir herifi dövüyordu parşomen ile hepsine kendi chakrasını kullanıyordu. Ondan dolayı kendi chakra havuzuda çok ama çok fazla olabilir diye düşünüyorum. O yüzden ikilemde kaldım. Bu arada Senju klanı ile Uzumaki klanı arasında dediğin gibi bir bağlantı yok. Sadece evlilik ile aile birleşme durumu var. Hashira ile hanımı (uzumaki evleniyor. Yoksa aynı yerden falan gelmiyorlar.
The Uzumaki, being descendants of Asura Ōtsutsuki, also shared distant blood relation with the Senju clan.[2] Through the years, the Uzumaki and Senju kept close ties, with members at times marrying between clans, as with Hashirama Senju and Mito Uzumaki.[3]. Dediğim gibi ataları bir akrabalık var. Asura is also credited with being the progenitor of both the Senju and Uzumaki clans. Bu da var. Hem annesinin hem nagato da böyle çakra varsa bu sebepten. Ha kendilerine özgü ayrılmışlar uzumakilerde kızıl saç olmuş falan ayrı mesele.

Ya bu adamlar birde daha kanlı bir dünyadan geldiklerinden benim kafamda otomatikman serideki herkesten üstte kalıyorlar.Bunlardan sonraki nesiller ne kadar ninjalık yapsalar,göreve çıksalar da şunların yaşadığı dünyaya kıyasla prenses hayatı gibi kalıyor.
Güncel evrende, Naruto doğup Hokage olana kadarki geçen süreçte, Hashi ve Madara’nın gördükleri olayların 3 trilyon kat fazlasını görüyorlar knk.

Sürekli savaş halindesin hashi-madara aleminde. Tetikte olmadığın zaman hayatın kaydı. Okuduğumuz zamanda belli kurallar var savaş için bile. Resmen dünyayı tek başına şekillendirdi hashirama. Kuyrukluları dağıttı adam ya denge için köy köy ötesi var mı xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık