Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] EMS Madara vs. EMS Itachi

Madara vs İtachi kim alır?

• Madara

Kullanılan: 113 79.0%
  • İtachi

Kullanılan: 30 21.0%

• Kullanılan toplam oy
    143
Ben bunu 20'ye kadar yükselir diye düşünüyorum normal insan gelişimi gibi.

Yani çocukken çakran fazla değil 20'li yaşlarda zirve sonra 40'la beraber düşüyor.
Kakashi hokage olduktan sonra chakrası baya artıyor. Novel'daydı sanırım.

Madara ve hashirama'da da gelişme görebilirsin. Savaş bitmeden 1 gün önce bile madara'da MS var. Yetişkinler orda. Yani perfect susannoo veya devasa mokuton golem falan yok.

Sannin'ler de baya yüksek chakralılar. Jiraiya'nın part 1 jutsuları bile çok devasa. Gençliklerinin öyle olmaması lazım.

Ben yaş yerine antrenman diye tahmin ediyorum. Kakashi ve itachi 5-6 yaşlarında gennin oldu'lar. O yaşlardan beklenmeyecek jutsular kullanıyordular.

Şu mesajda komple Edo sonrası Madara’dan bahsetmişsin. Attığın sayfalarda Madara’nın Rinneganı var agam sen ne yaşıyorsun ya. Neyse ben pes ettim, sen kendin çal kendin oyna.
Aga troll müsün, alzheimer'lık mı var ne yaşıyorsun gözünü seveyim?

Daha son mesajında kendin "hashirama fiziksel statları kastetmiştir" yazmadın mı? Adam kılıç sallıyor, jutsu ememiyorken saldırı tanklıyor işte. Kendin ems fiziksel statları> edo statları diyorsan bu mesaj ne şimdi?

Bi de zaten benim kendim alıntılayıp açıkladığım mesajın aynısını alıntılamışsın. Sen niye başka bişey bulmuş gibi tekrar onu gösteriyorsun ki?

Sürekli savaş halindesin hashi-madara aleminde. Tetikte olmadığın zaman hayatın kaydı. Okuduğumuz zamanda belli kurallar var savaş için bile. Resmen dünyayı tek başına şekillendirdi hashirama. Kuyrukluları dağıttı adam ya denge için köy köy ötesi var mı xD
Kyuubi köyü bastığında seferberlik ilan ediliyodu nerdeyse.Hashirama'da maç zevksiz geçiyor diye bijuuları dağıtıyor.Çok farklı seviye.

Aga troll müsün, alzheimer'lık mı var ne yaşıyorsun gözünü seveyim?

Daha son mesajında kendin "hashirama fiziksel statları kastetmiştir" yazmadın mı? Adam kılıç sallıyor, jutsu ememiyorken saldırı tanklıyor işte.

Bi de zaten benim kendim alıntılayıp açıkladıfım mesajın aynısını alıntılamışsın. Sen niye başka bişey bulmuş gibi tekrar onu gösteriyorsun ki?
Bak alzaymırlı trol kardeşim, senin attığın mesaj bu, ben de onu alıntıladım.

Adam tanklarken bedeninde Hashirama Hücresi YOK MU? Edo’dan çıktığı anda, Hashi ile dövüştüğü o anki haline mi döndü!? Adam HALA editli (bedenine bir takım hücreler eklenmiş, güçlendirilmiş, toplama kasa), YANİ bak NE GÜZEL TANKLADI diye örnek veremezsin, zira tankladığı sırada Hashirama’nın hücreleri de bedeninde mevcut. Anlatabiliyor muyum?

Bu arada üslubunu düzelt, ne sen benim kalbimi kır, ne de ben senin. Baştaki saçmalığı da üslubuna gönderme yapmak için dedim, hakaret etme niyetli değil.

Keşke başlık İtaçi'mi Madara'mı daha zeki diye açılsaymış. Gördüğüm kadarıyla bu tartışılıyor çünkü İtaçi'yi Madara ile karşılacak kadargüçlü kılmak için İtaçi'ye p-uplar verilmiş Madara'dansa pek çok gücü alınmış (gerek doğuştan gelen gerekse de alınteriyle elde ettiği).

Keşke şu tartışma konusu şöyle olsaymış.

Madara ve İtaçi iki sade insan olarak ele alsak hangisi daha zeki?

Çok daha kolay olurmuş.

Keşke başlık İtaçi'mi Madara'mı daha zeki diye açılsaymış. Gördüğüm kadarıyla bu tartışılıyor çünkü İtaçi'yi Madara ile karşılacak kadargüçlü kılmak için İtaçi'ye p-uplar verilmiş Madara'dansa pek çok gücü alınmış (gerek doğuştan gelen gerekse de alınteriyle elde ettiği).

Keşke şu tartışma konusu şöyle olsaymış.

Madara ve İtaçi iki sade insan olarak ele alsak hangisi daha zeki?

Çok daha kolay olurmuş.
Krdşm o zaman konuyu kapatmak gerekir çünkü Madara zaten İtaçi’den çok daha güçlü bir karakter. Ortada tartışılacak bir mevzu olmaz. Bir versus konusu olması için böyle yapıldı. Ya kapanacaktı yada bu şekilde olacaktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık