Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
125 saatin sonunda %100 yaparak bitirdim. Sadece Goldmask sonunu açamadım, görevinin neresinde yanlış yaptığımı da bulamadım.

Beni en çok zorlayan bosslar Valiant Gargoyles, Lord of Blood Mohg, Dragonlord Placidusax, Fire Giant, Black Knife Alecto, Elden Beast ve Roundtable Knight Vyke oldu.

Oyun genel olarak güzeldi, ama Crumbling Farum Azula kısmı tamamen gereksizdi. Normal moblar bile bosslardan çok vuruyordu. 100 saat Rivers of Blood'la oynadıktan sonra build değiştirmek zorunda kaldım. Oyunun o noktasına kadar gelmişken angarya işlerle uğraşmak sıkıyor insanı. Haligtree'de de aynı durum var, ama orası opsiyonel bölge olduğundan çok önemli değil. Bunun haricinde hikaye ve oynanış olarak güzeldi, 10 üzerinden 8 veririm.

125 saatin sonunda %100 yaparak bitirdim. Sadece Goldmask sonunu açamadım, görevinin neresinde yanlış yaptığımı da bulamadım.

Beni en çok zorlayan bosslar Valiant Gargoyles, Lord of Blood Mohg, Dragonlord Placidusax, Fire Giant, Black Knife Alecto, Elden Beast ve Roundtable Knight Vyke oldu.

Oyun genel olarak güzeldi, ama Crumbling Farum Azula kısmı tamamen gereksizdi. Normal moblar bile bosslardan çok vuruyordu. 100 saat Rivers of Blood'la oynadıktan sonra build değiştirmek zorunda kaldım. Oyunun o noktasına kadar gelmişken angarya işlerle uğraşmak sıkıyor insanı. Haligtree'de de aynı durum var, ama orası opsiyonel bölge olduğundan çok önemli değil. Bunun haricinde hikaye ve oynanış olarak güzeldi, 10 üzerinden 8 veririm.
Az vermişsin 8.5'u var bu oyunun helalinden. Dlc ile 9'u görür

Çaptan düşmüş buildle 100 saat takılmana üzüldüm

Mountaintops of the Giants ve Crumbling Farum Azula'dan dolayı kırdım puanı, oyunun Leyndell'de bitmesi lazımdı bana göre. Çok fazla angarya işle uğraştım o kadar saat oynadıktan sonra eğlenceli olmuyor, zul geliyor.

Bu skor işi bana tuhaf geliyor ya. Ortalama oyuna 5/10 desek çoğu 8/10'luk denilen oyunun aslında 5 falan olması lazım.

10/10 diyebileceğim oyun da aklıma gelmiyor. En sevdiğim oyunların bile çok ciddi kusurları var.

Ac valhalla, far cry 6 gibi oyunlara 3-4/10 veririm ben mesela. Öyle bi durumda elden ring'e 8 derim.

Bu skor işi bana tuhaf geliyor ya. Ortalama oyuna 5/10 desek çoğu 8/10'luk denilen oyunun aslında 5 falan olması lazım.

10/10 diyebileceğim oyun da aklıma gelmiyor. En sevdiğim oyunların bile çok ciddi kusurları var.

Ac valhalla, far cry 6 gibi oyunlara 3-4/10 veririm ben mesela. Öyle bi durumda elden ring'e 8 derim.
Çöp oyunlar 3-4-5 ortalama oyunlar 6-7 iyi oyunlar 8, çok iyi oyunlar 8.5 üstü işte.

Crumbling Farum Azula kısmı aslında Maliketh'in death rününü herkesten saklamak için tercih ettiği bir yer, zamandan bile soyutlanmış bir mekan.

Maliketh'de bizi görünce şaşırıp neden orada olduğumuz soruyordu :D

Öyleki burada aslında ilk Elden Lord olan opsiyonel bir boss bile var, kesmediysen eğer şayet bence savaşabilirsin keyifli.

Bizim oraya gitme sebebimiz ise Maliketh'den death rününü alıp Erdtree'yi düzgün bir şekilde yakmak diye hatırlıyorum.

Mountaintops of the Giants'da ateşe verdikten sonra Erdtree yansa da düzgün bir biçimde onu yakmış/yok etmiş olmuyorduk hatırladığım kadarı ile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık