Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
yeni upgrade sistemi galiba mekanik dedikleri.
Baştaki dev ateş düşmandan düşen flask da iyi bi alternatif. 5 dk boyunca vurulmaya yakın zamanda saldırı bloklarsan nerdeyse stamina gitmiyor. Guard counter gücün artıyor. Saldırılara hep anlık tepki verip kurtulabilirsiniz.
Biraz baktım @Starrk'ın bahsettiği şeymiş, Sekiro benzeri bir mekanik olacaktı diye kalmış aklımda zaten. Normalde tuşu bırakır bırakmaz karakter savunmayı bırakıp kalkanı indiriyor ama bu flaskı kullanınca tuştan hemen elimi çeksem bile kalkan biraz gecikmeli iniyor. Stamina normale göre baya az gidiyor. Bu sistem bütün silahlar ile çalışsın diye de Flask olarak yapmayı tercih etmişler sanırım. Dryleaf Arts kullanarak Radahn dövdü adam....

@Kuzan Messmer'in ikinci fazını tekledi, hem de vurmadan kesti. Nasıl bir build yapmışsa artık.
Bleed büyüsü var. 3 tane yerden kan kulesi çıkarıyor. Üçü birden vurabiliyor.

Benzer bi olay parfümlerde var. Uzun bi yol yapıp bir sürü patlama yaratıyor ama yere doğru atarsan hepsi boss'un ayağında patlıyor.

Ikinci fazı teklemek için 20k civarı vurması lazım. 30k hasar gördümben youtube'da. Belki bunlardan biridir.

Bleed büyüsü var. 3 tane yerden kan kulesi çıkarıyor. Üçü birden vurabiliyor.

Benzer bi olay parfümlerde var. Uzun bi yol yapıp bir sürü patlama yaratıyor ama yere doğru atarsan hepsi boss'un ayağında patlıyor.

Ikinci fazı teklemek için 20k civarı vurması lazım. 30k hasar gördümben youtube'da. Belki bunlardan biridir.
Yok yahu, şaka yapıyorum. Oyunun hatası yüzünden öyle oldu. İkinci faza geçme videosu biter bitmez can barı boşaldı. Kendi kendine öldü yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 7)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık