Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    85
Silah ondan buff almıyor evet str ve dexten scalling alıyor ama Bleed hasar verdiğinde ne bufflanması gerekiyor ki. Ben dex str gidiyorum bu silahla ama bleed hasarı da veriyor ve arada denk getiriyorum.

Tabi oynarken bleed hasardan ziyade yüksek hasar ve posture kırdığımda çok vuruyorum.
Karakter sınıfınla seviyeni yazsana. 150+ vardı senin çar yanlış hatırlamıyorsam

Kanatma etkisi için vermesi lazım. Hasarın çoğu buradan gelecek
Yok, o pasif efekti.Pasif efekt diye artmıyor. Artırması için status efektinin olması gerekiyor. Bildiğim bu en azından.

Silah ondan buff almıyor evet str ve dexten scalling alıyor ama Bleed hasar verdiğinde ne bufflanması gerekiyor ki. Ben dex str gidiyorum bu silahla ama bleed hasarı da veriyor ve arada denk getiriyorum.

Tabi oynarken bleed hasardan ziyade yüksek hasar ve posture kırdığımda çok vuruyorum.

Grease ile artırabilirsin kanama etkisini.

Bloodhound'a bloodflame koymayı dene.

Bloodflame sen vurduktan sonra birkaç saniye boyunca kanama hasarı vermeye devam ediyor. Bu yüzden hemen düşmeye başlayıp kanama hasarın çöpe gitmiyor yani.

Bloodhound nadiren vurduğun yavaş bi silah olduğu için bloodlfame işine yarar. Daha sık kanatma verir.

Tabi kanama buildinde farklı silaha geçmeni öneririm ama silahı seviyorsan dene bence bunu.

Messmer'i kestim az önce. 11 scudatree'yle girdim, hasar ve defans konusunda rahattım.

Yalnız flask içirtmedi. Özellikle ikinci form durmuyor bi türlü.
Ben de bugün kestim de bana da ikinci form daha kolay geldi nedense. Çok daha çabuk kestim ikinci kısmı. Ama ikinci faza ikinci defa geçişimde art arda 3 defa yılan oldu ve toplam 8 saldırı yaptı. Aşırı saçma ya.

Doğru diyorsun unutmuşum ben bu silahın statları. Sana farklı silahla bleed gidelim @artyomdh
Şimdi eve geçebildim. Statlar şöyle benim karakterin. Dlc geçince bir yerden sonra kafama göre verdim aynı build takıldığım için.

Tabi kanama buildinde farklı silaha geçmeni öneririm ama silahı seviyorsan dene bence bunu.
Silah takıntım yok da 8 larvar tear. 5 somber dragon smithing stone. 10 tane de normal versiyonu var. Dlc bitmeden bir kaç farklı build ve değişik silah deneyip Elden Ring ile bir süreliğine ilişkimi bitirmek istiyorum. :D

Bleed merak ettim. İlk önce o buildi denemek istiyorum ama farklı bir silahla.

Şimdi eve geçebildim. Statlar şöyle benim karakterin. Dlc geçince bir yerden sonra kafama göre verdim aynı build takıldığım için.

Silah takıntım yok da 8 larvar tear. 5 somber dragon smithing stone. 10 tane de normal versiyonu var. Dlc bitmeden bir kaç farklı build ve değişik silah deneyip Elden Ring ile bir süreliğine ilişkimi bitirmek istiyorum. :D

Bleed merak ettim. İlk önce o buildi denemek istiyorum ama farklı bir silahla.
Sana;

60 vigor
55 dex
80 arcane
28 str (bloodfiend's arm kullanmak istersen)

Gidelim. Kullanacağın silahların çoğu düşük str gerektiriyor onu olduğunca minimum tutarsın. Mind ve Endurance'a yeteri kadar dağıtırsın kalan puanlara göre.

Kafaya - White mask
Geri kalan zırhın tamamı - Rakshasa set

Talismanlar - Lord of Blood's Exultation / Dragoncrest greatshield talisman / Rotten sword winged insignia / claw talisman (zıplayarak saldıracaksan) shard of alexander (silah yeteneği kullanacaksan)

Kullanabileceğin silahlar;

Scavenger curved sword bir elde bandit curved sword diğer elde
Backhand Blade
Eleanore Poleblade bir elde Godskin peeler diğer elde
Rivers of Blood bir elde Uchigatana ya da Nagakiba diğer elde
Reduvia

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 7, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık