Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] ELDEN RING (2022)

Oyuna başlarken hangi sınıfı seçeceksiniz?

• Kullanılan toplam oy
    84
Az önce mohg'un kafasına meteor yağdırdım. Dlc'ye hazırım ama hemen alır mıyım emin değilim hala.

Ana oyunu çıktığı gün oynadım. Her build değiştirişimde yeni buildim nerf yemişti. 5-6 saat boş gezip npc aradığımı hatırlıyorum meğer görevler yarım bırakılmış sonradan güncellemeyle tamamlanmıştı. Güncellemeyi okuyunca boşa gezdiğimi anlamıştım.

1-2 hafta güncelleme beklesem mi diye düşünüyorum. Bugün monster hunter rise da bedava olmuş ps plus'ta. Bu hafta onu oynarım. Güncellenecek bişey yok gibiyse alırım direk.

İsim benzerliğinden bir şey çıkar diyordum ama şaşırmadım.
Umarım aynı kılıçları kuşanabiliriz.:at:
Zırhına kadar alabiliyorsun.

Şu fısıtğın zırhı da çok güzel.

Az önce mohg'un kafasına meteor yağdırdım. Dlc'ye hazırım ama hemen alır mıyım emin değilim hala.

Ana oyunu çıktığı gün oynadım. Her build değiştirişimde yeni buildim nerf yemişti. 5-6 saat boş gezip npc aradığımı hatırlıyorum meğer görevler yarım bırakılmış sonradan güncellemeyle tamamlanmıştı. Güncellemeyi okuyunca boşa gezdiğimi anlamıştım.

1-2 hafta güncelleme beklesem mi diye düşünüyorum. Bugün monster hunter rise da bedava olmuş ps plus'ta. Bu hafta onu oynarım. Güncellenecek bişey yok gibiyse alırım direk.
İlk patch'i bekle en azından. Statlardan, item açıklamalarına kadar birçok değişebiliyor başlarda. Klasik fromsoftware işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık